Happy Halloween!!

31. října 2018 v 15:08 |  Katie píše..
Ahoj milý čtenáři,
dneska je Halloween a pokud tu nejste poprvé, určitě víte, že já mám Halloween velice ráda. Bohužel se u nás neslaví, což je moc škoda. Ale letos máme volno v práci, tak že celý den jen pro sebe. Chtěla jsem na Halloweenský večírek ale bohužel není s kým jít a ještě je to není zrovna v blízkosti domova. Mrzí mě to ale věřím, že jednou mi to prostě vyjde!Uspořádala bych i nějaký domácí večírek ale jelikož je to takto uprostřed týdne a kamarádky bydlí daleko, tak to také není zrovna ideální. Tak že to vidím na hezký večer u nějakého tematického filmu, nejspíš Magická posedlost - o čarodějkách se Sandrou Bullock a Nicole Kidman.

Dopoledne jsme byli alespoň s kamarádkou v kavárně, kde měli mít hezké halloweenské zákusky ale ty vytáhli, až když jsme šli platit, tak že jsme si ani žádný nedali, což mě trochu naštvalo. Dost jsem se na ně těšila a když jsem je tam ještě ke všemu viděla! No byla to škoda, alespoň jsem se pokochala.

A jak trávíte Halloween vy? Chodíte na nějakou párty nebo si doma vyřezáváte dýně? Já letos ne ale mám doma dva lampióny v podobě dýně, tak si je večer zapálím a jednu velkou dýni na svíčku máme ještě venku. Tak alespoň to tu budeme mít osvětlené.

Přeji Vám tedy šťastný Halloween, užijte si ještě zbytek dne a určitě se podělte, zda ho nějak slavíte a nebo vůbec?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama