Duben 2018

Falešný sňatek - Magdalena Mintová

27. dubna 2018 v 10:00 Čtu..
Žánr: román
Nakladatelstí: Knižní klub
Počet stran: 224
Rok vydání: 2018
Díl: 2

Life Sentence

25. dubna 2018 v 18:51 Seriály


Nedávno jsem postřehla, že by se měl na obrazovkách začít vysílat nový seriál v hlavní roli s Lucy Hale (Prohlané krásky) s názvem Life Sentence. Zaujalo mě to ale nenašla jsem žádné díly, na které se podívat, až do teď.
Momentálně je odvysílaných pět dílů, z toho jsem viděla jen čtyři, jelikož ten pátý ještě není s titulky a já si je tam sama vložit neumím. No ale měla bych začít s tím, o čem vlastně seriál je??

Co mě naučil tučňák - Tom Michell

17. dubna 2018 v 12:41 Čtu..


Žánr: Román, světová lit.
Nakladatelství: Noxi
Počet stran: 203
Rok vydání: 2016


Dcera hvězd

8. dubna 2018 v 14:04 Michaele Burdová


Kdo by neznal Míšu Burdovou a její knihy Syn pekel, Křišťály moci nebo Volání sirény. Pokud jste četli, tak víte, že Míša je skvělá spisovatelka. Mě se tedy její knihy moc líbí a některé mám dokonce doma. No a proč se tu o ní vlastně zmiňuji?
Příští týden má totiž vyjít její nová knížka, která ponose název Dcera hvězd. To ale její fanoušci určitě vědí.

Ke knize Míša zveřejnila na svém blogu prolog a povídku Ztracená, kterou si můžete přečíst (zde odkaz). Kniha přesněji vyjde 10. dubna a už byl spuštěn předprodej, ke kterému měla Míša přichystané i nějaké dárky pro prvních deset lidiček. Nebyla jsem mezi prvními ale samozřejmě jsem neodolala a knihu si objednala. Těším se, že brzo přijde a budu se moci pustit do čtení.