10 Harry Potter days challenge + D9

31. prosince 2017 v 13:32 |  Tagy, meme, výzvy..

OBLÍBENÝ FILM
Musím říci, že oblíbenost filmů se u mě liší podle mého věku. Ale vždy jsem měla raději díly, které se odehrávali v Bradavicích a byli ještě takové kouzelné a ne jako poslední dva nebo tři takové temné.

Když jsme byli malý tak jsme s bráchou často sledovali na druhý díl Tajemná komnata. Nevím proč nás tak zaujal ale vím, že to byl dost ohrávaný díl. Možná to bylo tím, že zrovna vycházel a byl všude ukazován. Sbíraly jsme kartičky, lepily je do sešitu a tak.
Poté jsem jednu dobu měla oblíbený třetí díl Vězeň z Azkabanu. Nejspíš protože už to nebyli děti ale teenagery a vlastně věkově stejné mě v té době, co jsem to sledovala. Měla jsem to na dvd od kamaráda a vím, že jsem na to koukala častěji. Líbilo se mi, že tam cestují v čase, že tam byla vlastně většinu času jen Hermiona s Harrym.
No a teď?? Ani nevím. Letos jsem to viděla tolikrát, že už těch filmů mám plné zuby. Asi si nedokážu vybrat jeden díl ale ráda mám ten první, kde objevuje svět kouzel, poznává se s kamarády, líbí se mi stále i druhý a třetí díl. Jsou to vtipné díly a pěkné. Dobrý je i Ohnivý pohár a dokonce bych řekla, že se mi líbí i Princ dvojí krve. Fénixův řád si nijak zvlášť nevybavuji a ty poslední už jsou dosti pochmurné.

Asi zůstanu u těch prvních třech dílů. Ty jsou mé oblíbené.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 13:47 | Reagovat

Fandím ti, aby se ti to všechno povedlo splnit. :) Přeji ti, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)

2 Casion Casion | Web | 2. ledna 2018 v 17:53 | Reagovat

U mňa sú najobľúbenejšie filmy trojka, päťka a potom obe sedmičky, ale inak sú všetky super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama