Listopad 2017

Očista knihovničky

Pondělí v 10:30 Má knihovnička


Na insta stories jsem se zmínila, že bych chtěla udělat menší očistu své knihovny. Jelikož knížky opět po málu přibývají ale knihovna se bohužel nenafukuje, rozhodla jsem se, některé přečtené knihy vyřadit a nabídnout je dál.

Jak vidíte, není jich zase převelice ale něco málo jsem přeci jenom vyřadila. Tak že, pokud máte zájem, rozhodně se podívejte dále, u každé knihy najdete i částku. Knihy z více díly prodám dohromady ale pokud by byl zájem o jeden určitý díl, není problém se dohodnout.

10 Harry Potter days challenge - D2

11. listopadu 2017 v 18:49 Tagy, meme, výzvy..

OBLÍBENÝ BRADAVICKÝ UČITEL


10 Harry Potter days challenge + D1

10. listopadu 2017 v 14:05 Tagy, meme, výzvy..
Je to nejspíš určené pro instagram ale mě se to líbilo a tak jsem se rozhodla to přenést na blog. A ano je to o Harry Potterovi. Neřekla bych, že jsem velká fanynka ale poslední dobou mi přijde, že je všude kolem mě něco s HP a tak proč ne?

Challenge je od blogerek z blogu Svět mezi řádky a jak jsem psala, našla jsem to na insta.

No a myslím, že hned můžeme začít.Vyhlášení Halloweenské soutěže

1. listopadu 2017 v 11:47 Soutěže

Je tu vyhlášení Halloweenské soutěže. Bohužel nám díky té vichřici nešel v neděli i pondělí proud, proto jsem tu s tím, až dnes.

Moc děkuji těm, kteří se zúčastnily. Přestože je účast v malém počtu i tak mi to udělalo radost a pokud s něčím takovým přijdu zase příště, budu určitě více připravena.

Tak ale teď k vyhlášení, všechny tři zúčastněné jsem napsala na papírek a losovala jsem, aby to bylo spravedlivé. Celé losování najdete na insta stories mého blogového instagramu - Kate-Story =) .