Září 2017

Lovci duchů III - 2/3

29. září 2017 v 20:49 Povídky


Sliby chyby. To je tak, když si říkám, že si vše přednastavím a nakonec se na to vykašlu s tím, že to ten den sama zveřejním. No a pak se vám něco stane, jako havárka a vy nemáte čas na povídku.

Už tedy žádné zdržování, je tu druhá část.


Podzimní nálada

26. září 2017 v 17:57 Moje téma

Tentokrát jsem tu trochu s jiným článkem, spíše typem. Místo textu spíše fotky, které jsem pořídila minulý týden. Ne že bych uměla až tak fotit ale líbili se mi, některé souvisí s podzimem a ráda bych se o ně s vámi podělila.


Lovci duchů III 1/3

25. září 2017 v 15:35 Povídky


Tak jsem tu se slibovanou povídkou. Dlouho tu žádná nebyla a jelikož jsem tuto měla rozepsanou už nějakou dobu, tak jsem si řekla, proč ji nedopsat. No a tak je tu další povídka se Samem a Deanem. =) Snad se bude líbit.


první podzimní den

21. září 2017 v 9:00 Katie píše..

Chybička se vloudila. Jsem tu s článkem k prvnímu podzimnímu dni o den dříve. Omlouvám se za to, alespoň vidíte, jak se letos na ten podzim těším. 😁😁

Tak je tu oficiálně první podzimní den. Přiznávám, že jsem podzim nikdy moc nemusela ale letos se na něj těším. Nevím čím to je ale líbí se mi dny zahalené mlhou, těším se na barevné listí všude kolem a hlavně s podzimem přichází i Halloween.
Víte,že tento svátek jsem si oblíbila a i letos se na něj těším. I když pořád smutním, že se u nás nijak neslaví.


Každopádně jsem si pro Vás připravila menší překvapení. Doufám, že se Vám bude líbit. Kromě toho, že mám připravenou povídku se Samem a Deanem (tak že opět Lovci duchů) jsem si řekla, že bych konečně mohla uspořádat soutěž, na kterou jsem si před rokem koupila pár mini dárečků pro výherce. No a letos jsem dokoupila i dvě knížky. Samozřejmě s tajemným a strašidelným tématem, jelikož je to k Halloweenu.

Doufám, že jsem Vás trochu potěšila. Jelikož soutěž bude k Halloweenu, je ještě čas a tak prozatím zveřejním tu povídku. Bude rozdělaná na tři díly, jelikož je delší a asi to přednastavím na příští týden na Po, St a .

Ode mně je to pro teď vše, na říjen se pokusím ještě s něčím přijít a proto zatím se snažím číst, tak že snad přispěji brzo s nějakou recenzí.

Můj filmový týden

17. září 2017 v 12:25 Movies
Znáte ty dny, kdy byste si rádi zašli do kina ale oni v něm naprosto nedávají nic, co by vás lákalo? A pak jsou tu ty dny, kdy toho dávají naopak tolik, že si nemůžete vybrat, na co půjdete a na co nezbude čas?
Tak já to tento týden měla tak, že jsem nevěděla, který film bych ráda viděla jako první. Takže jsem šla rovnou na tři.

Teď už ale k těm filmům, na kterých jsem byla a které vám chci doporučit.


Harry Potter a kámen mudrců - J. K. Rowling

11. září 2017 v 9:18 Čtu..Konečně jsem dočetla první díl Harryho Pottera! Ano, také jsem se k tomu za těch pár let dokopala a přečetla jsem něco, co ostatní už před nějakou dobou. Tak jako tak, jsem tu s recenzí na toto nesmrtelné dílo britské autorky J. K. Rowlingové.Knižní přírůstky za srpen 2017

8. září 2017 v 10:32 Má knihovnička

Zase jednou nějaké knižní přírůstky. Tentokrát je to dohromady šest knížek, dvě různé série a jedna samostatná. Což je tak nějak vidět i z obrázku. Nejsou to žádné novinky ale i tak jsem ráda, že je budu mít ve své soukromé knihovně a už se těším, až je přečtu.


Výstup na Sněžku

6. září 2017 v 9:42 Moje téma
Proč se zrovna chci podělit o tento zážitek? Je to nejčerstvější událost, co jsem momentálně podnikla a takové spontání rozhodnutí. A i když to nebyl zrovna výlet snů, tak to je dobrá zkušenost a možná i dobrá příprava na zopakování výletu.

A proč zrovna Sněžka? Sleduji jednu blogerku a vlogerku, která se zabývá spíše zdravému životnímu stylu a hlavně cvičení. Skvělá holčina, určitě doporučiji se mrknout na její blog.
Každopádně ona sama na Sněžku chodí a dala na svůj účet krásnou fotku právě od tamtud a mě to tak nadchlo, že jsem si řekla, proč to nezkusit? Nevěděla jsem, zda to vůbec dám, nemám tak dobrou fyzičku na takový výšlap ale za zkoušku to stojí.