Červen 2017

Temná akademie: Vyvolení/Spoutaní - Gabriella Poole

25. června 2017 v 14:26 Čtu..


Žánr: Scifi a Fantasy
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 256
Rok vydání: 2012

Díl: 1

Darkova akademie je škola jako žádná jiná! Každý semestr se stěhuje na nějaké nové úžasné místo a studují tu jen neuvěřitelně krásní a inteligentní mladí lidé. A čím více se toho nová zahraniční studentka Cassie Bellová o Akademii dozvídá, tím je zvědavější...Jaká zlověstná tajemství střeží Vyvolení - skupina vybraných studentů, kteří se od nezasvěcených drží dál? Kdo je tajemný cizinec, který se v noci potuluje po chodbách? A co se doopravdy stalo před rokem, kdy tu za záhadných okolností zemřela studentka? Cassie zjišťuje, že vědět málo je sice nebezpečné, ale vědět příliš mnoho ji může zabít.

Labyrint: Spáleniště Zkouška – James Dashner

25. června 2017 v 13:27 Čtu..

Žánr: Scifi a Fantasy
Nakladatelství: Yoli
Počet stran: 344
Rok vydání: 2014

Už žádné hlavolamy. Žádné proměnné. A žádné běhání. Thomas byl přesvědčený, že když se jim podařilo uniknout, vrátí se on i Placeři ke svým dřívějším životům. Nikdo však ve skutečnosti netušil, do jakého života se vracejí. Země, sežehnutá slunečními erupcemi a spálená novým, krutým klimatem, se změnila v pustinu.
Rozpadajícími se městy teď bloudí "raplové", lidé pokrytí hnisavými ranami, které infekční nemoc nazývaná erupce dohání k vražednému šílenství. Hledají, kde by našli další oběť... a potravu.
Pro Placery běhání zdaleka neskončilo. Namísto svobody zjišťují, že mají před sebou další zkoušku. Musejí překonat Spáleniště. A organizace ZLOSIN se postarala o to, aby uzpůsobila proměnné a nastavila šance v jejich neprospěch. Thomase čeká zkouška ohněm - skutečně přechovává někde v hlavě tajemství svobody? Nebo bude věčně vydán ZLOSINu na milost?

20 Day Book Challenge

18. června 2017 v 10:00 20 DAY BOOK CHALLENGE

Tak abych se nenudila, vymyslela jsem si knižní výzvu. Dala jsem ji sice název 20 day book challenge ale neočekávám moc, že budu stíhat přidávat každý den. Přesto jsem do toho chtěla jít, abych to tu trochu oživila. Tak snad se poštěstí. A pokud se někomu zalíbí a přidá se, budu jen ráda. Určitě dejte odkaz do komentářů, ať si přečtu vaše příspěvky.


No a teď se můžete podívat, co jsem si připravila. Už se i těším na články, snad mě to nadšení moc brzo neopadne.

Knihovníček - Kniha, kterou nemám ale velmi si ji přeju

17. června 2017 v 20:54 Knihovníček 2017

Že bych taky jednou napsala příspěvek v ten měsíc, pro který je určený? =D Zrovna se mi toto téma hodí, jelikož je v prodeji kniha, kterou nemám ale ráda bych ji vlastnila.Knihovníček - Kniha od autora píšícího pod pseudonymem

17. června 2017 v 20:23 Knihovníček 2017

Tentokrát v čas, mám z toho radost. To jsem si říkala před dvěma měsíci. Je to ostuda, když jsem to dopsala a zveřejnila až dnes. Každopádně je hotov a vy si ho můžete přečíst. Žádná novinka to ale nebude.