Květen 2017

Zoe Sugg a Girl Online 3?

7. května 2017 v 10:05 Zahraniční autoři

Určitě znáte Zoe Sugg a její knihu Girl Online. Kniha spíše pro mladé dívky upoutala pozornost snad všech čtenářů. Někteří ji opěvovali, jiní naopak. Někdo ji bral jako zlatý střed a k tomu se přidávám i já osobně.


Kniha mě popravdě zaujala spíš díky tomu, že autorka je vloggerka a to dost známá zahraniční vloggerka vystupující pod jménem Zoella. Zoella je internetová celebrita, která má svůj blog a také kanál na youtube. Má dost svých fanoušků a obdivovatelů, díky kterým její první kniha Girl Online překonala také rekord nejprodávanější knihy za první týden.


Máj, lásky čas

6. května 2017 v 15:49 Moje téma

Tak je tu květen a já doufám, že i s ním, přijde lepší počasí, než bylo to aprílové. A kromě toho počasí nám květen přinese i hodně lásky. Alespoň v to doufám, jelikož je tento měsíc označován za lásky čas. A to hned první den, první máj. Dostal někdo pusu pod rozkvetlou třesní? Já ano, tak že se nemusím bát, že uschnu.A když už tu máme období lásky, tak jsem se poohlížela po nějakých knihách, co by se pro tento měsíc hodili. Popravdě jsem koukala po knihách, které bych si mohla přečíst, možná i objednat a napadlo mě, najít pár knih, které se hodí k tomuto období a dát Vám nějakou inspiraci.

I když si myslím, že máte dost knih, co čekají, až je přečtete, přesto seznam nikdy nekončí, tak že jedna nebo dvě knihy navíc nikoho nezabijí.

A jaké knihy jsem tedy vybrala? Jelikož já sama na romány moc nejsem, snažila jsem se vybírat něco, co jsem buď přečetla, nebo do čeho bych se já osobně také pustila.