Leden 2017

Čáry života

28. ledna 2017 v 16:07 Zahraniční autoři

Určitě jste zaregistrovali, že Veronica Roth, autorka Divergence vydala novou knihu. A to knihu se scifi žánrem odehrávající se v galaxii s názvem Čáry života.


Má krásnou obálku a je to teda pěkný kus knihy, což jsem nečekala. Má něco málo přes čtyři sta stran.

Kniha je tedy novinkou. Já osobně jsem ji nečetla a zatím jsem četla jednu recenzi a ta nebyla zrovna lichotivá. Ovšem koukala jsem na databazeknih.cz a nemá vůbec špatné hodnocení a komentáře jsou tam tak 50/50. Tak že rozhodně asi zkusit, abychom sami uznali, zda je kniha pro nás dobrá nebo špatná.

Tak jako tak ke knize jako reklamu natočil klip Pavel Calta, který poslední dobou o sobě dává hodně znát a podle mě je to talentovaný zpěvák. Dávala jsem na blog od něj písničku Terapeut a hodně se mi líbí třeba i píseň Propojení nebo nedávno natočil klip se známou vlogerkou Shopaholik a to na písničku Tak promiň.


Teď můžete posoudit jeho nové video ke knize Čáry života od Veroniky Roth.


Kniha, kterou jsem někomu doporučila

25. ledna 2017 v 12:11 Knihovníček 2017
První téma do Knihovníčku je tu. A vy se můžete podívat, kterou knihu jsem doporučila naposled.

Knižní seznam

3. ledna 2017 v 19:11 Moje téma
Přemýšlela jsem nad knižní výzvou a celkově nad knihami, které bych si chtěla přečíst. A aby se mi výzva plnila lépe a celkově, abych měla nějaký plán, rozhodla jsem si udělat pro sebe jakýsi seznam, podle kterého budu vybírat knihy, co si přečtu.

Vybírat budu z mé osobní sbírky knih, protože tu mám dost nepřečtených knih a zaslouží si, abych je už konečně také z té knihovny vytáhla. No a co jsem si tedy zvolila?


Na nový rok, po celý rok...

1. ledna 2017 v 19:34 Katie píše..


To si určité říká mnoho z Vás. Někteří na to věří, jiní ne. Já osobně nejsem zas tak pověrčivá ale tohle spojení se mi líbí a k Novému roku prostě patří.

Na nový rok, po celý rok!


Máme tedy 1. ledna 2017, den kdy možná ještě někdo střízlivý a někdo už si píše seznam věcí, co chtějí v nadcházejícím roce splnit. Já nemám dlouhý seznam, vím, že bych ho nedodržela. Mám jen jedno a to je rok si pořádně užít, ať to stojí za to.

Každopádně jsem Vám spíš chtěla ukázat, jak jsem 1. ledna strávila já osobně. Jak jsem si tedy první den v novém roce užila a jak jste si ho užily vy?