Happy Birthday, Kate-Story!

30. prosince 2016 v 14:09 |  Moje téma

Dne, 25. prosince 2011, den po štědrém dnu jsem si založila tento blog. Od toho roku uplynulo už hodně času, blog prošel pár změnami, vyměnil několik kabátků, a přesto došel až sem. Je to už pět let a teď tomu táhne na šestý rok, co tu s Vámi jsem a neměnila bych. Doufám, že i vy jste a byli jste spokojení a rádi se sem vracíte.
Přesto že jsem zapomněla přesně na den vydat článek o narozeninách blogu, nezapomněla jsem na to. Přeci jenom pět let je už nějaká doba.Blog mám stále ráda a stále patří do mého života. Ne třeba už tolik jako dřív, ale to spíš díky času. Každopádně bych jen tak ve zkratce chtěla zmínit pár věcí, které jsem díky blogu za těch pět let získala.Jako první bych ráda zmínila přátele (alespoň já je tak beru, jelikož to semnou vydrželi až sem), které jsem sice nikdy osobně nepotkala, přesto se s nimi často potkávám právě díky našim blogům a to hlavně Kristýnu K., kterou si tu pamatuji pomalu od začátku mého blogu a na její blog chodím ráda dodnes. Pak také Terku M. ke které ráda chodím na blog a ona sama mě tu navštěvuje taky nějakou tu dobu a nesmím zapomenout na Casion, u které se taky cítím pomalu jak doma. To jsou tři holčiny, které bych bez blogu nepoznala a byla by to určitě škoda.

Druhá věc, co pro mě něco znamená, jsou mé dvě dokončené povídky. A to Svět mimo ten náš, který jsem vlastně začala psát v srpnu 2012 a dokončila v říjnu 2013. Je to povídka, kde jsou vidět mé opravdu špatné začátky (ne že bych teď byla nějak skvělá ale rozhodně o něco málo lepší) a je psaná pro mou nejlepší kamarádku. A druhá povídka Kiss Of Fate, což je vlastně má druhá a zatím poslední dokončená povídka. Je kratší, trvala mi déle ale i tak z ní mám radost.

A třetí poslední věc je asi můj pokrok, co se blogu a psaní týče. Není to pokrok, jaký si sice představuji, přesto od prvních článků, které neměli hlavu ani patu je to úspěch. Blog je něco, co mě nepřestává bavit, pořád mě spojuje s knihami a psaním, které mě baví, ale bohužel třeba po gramatické stránce také není zrovna uspokojivý. Tak jako tak, za pět let jsem nějakou tu cestu ušla a doufám, že ještě ujdu.Na konec, když jde vlastně o tento blog, bych ráda znala váš názor na změnu, která by se ho týkala. Uvažuji o přesun na blogspot. Nebylo by to hned, jelikož to není tak snadné ale kdyby ano, co vy na to?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mileyfan-blog mileyfan-blog | Web | 30. prosince 2016 v 14:18 | Reagovat

gratulujem :)

2 Casion Casion | Web | 2. ledna 2017 v 14:59 | Reagovat

Síce trošku oneskorene, ale aj tak prajeme tebe i blogu všetko najlepšie k narodeninám, veľa dobrých nápadov na články a najmä  čas na ich tvorenie :-) V blogovaní si sa nepochybne posunula, 5 rokov je naozaj veľa a ja som veľmi rada, že sa už dlho poznáme a môžem sledovať tvoj (aj svoj) pokrok :-) Teším sa na nové články, ktoré ešte len prídu :-)

3 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 20. ledna 2017 v 11:30 | Reagovat

Opravdu vážně hodně pozdě, ale gratuluji :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama