Říjen 2016

Bez inspirace..

26. října 2016 v 18:10 Katie píše..

Určitě jste si všimli, že má aktivita na blogu velice klesla. Vím to, snažím se to nějak napravit, jenomže jsem momentálně bez inspirace. Když zasednu k počítači s tím, že bych mohla něco napsat, tak koukám na prázdnou obrazovku a nevím co.
Samotnou mě to dost štve, protože bych moc ráda něco přidala. Něco nového, zajímavého nebo alespoň něco o knihách. Jenomže nemám co. Když už si najdu po práci čas na knihu, což je po ranní směně, tak po pár přečtených stránkách se mi zavírají očí a usnu.(Ne že by mě kniha nebavila ale, protože nesnáším ranní vstávání a nejraději bych po práci prospala den.)
Potřebovala bych nějakou knihu, do které se začtu. S volným pokračováním Vampýrské akademie, Pokrevní pouta se mi to zatím nepodařilo, tak to zkouším s prvním dílem Zaklínače. Tak uvidíme.

Sběratelé kostí / Bones

17. října 2016 v 10:56 Seriály

Nevím, zda se tu najde nějaké fanoušek seriálu, Sběratelé kostí? Já jím tedy rozhodně sem. Tento seriál sleduju už několik let a pořád se ho nemůžu nabažit. Nejenže mě ještě neomrzel a nikdy jsem se u něj nenudila, k seriálu se pořád vracím. Nevím, kolikrát jsem viděla všechny série, ale jelikož bych Vám o seriálu mohla vyprávět snad donekonečna, tak rozhodně mockrát. Mám svých pár oblíbených dílů, které jsem viděla snad milionkrát. A parta šprtů, jak by řekl Booth, mě vždy dobře pobavila.


Seriál není jen o Kůstce a Boothovy, i když je zbožňuju, celá jejich parta je nezapomenutelná. Angela s Hodginsem, Cammile nebo Sweets. I když mám ráda nové stážisti, pro mě je klíčový i Zack - byl roztomilý.

Drabble - Štěstí

12. října 2016 v 19:33 Moje téma


Malý pokus o drabble. Jsem zvědavá na Váš názor. =)


Motivační diář 2017

9. října 2016 v 14:43 Moje téma

Přestože mám aktuální diář nádherný a dá se použít opakovaně, neodolala jsem a pořídila jsem si nový.
Tentokrát je to diář, který je teď v prodeji a vydali ho youtuberky z A Cup of Style. Lucku i Nikču z tohoto youtube kanálu sleduji už nějakou dobu a jejich videa mám ráda. Jsou sympatické, videa mají nápadité a zajímavé.
A když oznámili, že budou vydávat diář, prostě jsem neodolala a pořídila si ho.