NEON NIGHT RUN

9. září 2016 v 10:34 |  Moje téma

Minulý týden se pořádal první ročník nočního neonového běhu v Praze a já s přítelem a kamarádou jsme se samozřejmě účastnily. Jak to vše vypadalo a jak se nám běželo?


VŠECHNY POUŽITÉ FOTKY JSOU Z OFICIÁLNÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNKY NEON RUNU.Akce se odehrávala v Praze na Vypichu. Musím řict, že dostat se tam byla trochu fuška ale zvládli jsme to. Když jsme dorazili plnilo se to tam pomalu ale jistě lidmi. Všichni v různých běžeckých barevných kombinacích a černých tričkách s nápisem Neon Night Run.


Po přihlášení jsme dostali každý dárkovou tašku, kde jsme našli časopis, svící tyčku a pásku, vzorek pracího prášku na sporovní oblečení a malá Bohemia brambůrky a slevu na další noční běh (10 km - ten ale nepoběžíme).
K dispozici byli i šatny na převlečení a úschovna na věci, které jste během běhu nechtěli mít u sebe. Což je podle mě fajn.


Běh začínal o půl deváté večer a do té doby jsme si mohli užívat hudby, stánků s pitím a kdo chtěl, mohl se nechat pokreslit neonovými barvamy na obličej. Samozřejmě že jsme šli. A fronta byla veliká, ale vydrželi jsme.

Než jsme vyběhli ze startovní rovinky, měli jsme od fitnes Joy dvě rozcvičky. Obě byli fajn ale u té druhé už jsme moc nemohla. =D No a konečně pak v půl deváté jsme se odebrali na start a čekali až budeme moc běžet.


Všude svítila neonová světla ať už růžové, zelené, žluté nebo modré. Byla tam skvělá atmosféra. Když jsme vyběhli bylo už opravdu šero, spíš tma. Přes části parku nebylo skoro vidět, jen díky těm všem barevným světlům. Po chvíli se to rozuteklo a neběželi jsme ani tak namačkaný na sebe jako ze začátku.


Na trase byli tři úseky, kde měli barevné a světelné efekty, které byli opravdu úžasné a taky jsme potkávali na každém kilometru brambůrku (od Bohemie chips), kde jsme měli napsané, kolik jsme uběhli.


Musím řici, že jsem nečekala, že tolik uběhnu. Ze začátku to šlo ale ke konci jsem dost často chvílema šla, jelikož jsem už nemohla. Kamarádka nám ze začátku hned utekla, tý to šlo skvěle a můj přítel mě nechtěl nechat samotnou, tak chudák běžel semnou, i když by to zvládnul lépe.


Celkově se mi to líbilo. Na první ročník to bylo slušné. Za rok to bude určitě ještě lepší a třeba se zúčastníte i vy. A nebo se můžete zúčastnit Zombie Runu, který bude teď v říjnu a kterého se možná také zúčastním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 9. září 2016 v 12:15 | Reagovat

Určite to bola skvelá akcia, páči sa mi nápad a hoci zúčastniť by som sa nešla, rada by som si to pozrela :-)

2 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 9. září 2016 v 21:36 | Reagovat

Věřím, že to vypadalo skvěle, ale běžet by se mi to opravdu nechtělo :D Jsem ráda, že ty sis to užila :)

3 Michelle Michelle | Web | 12. září 2016 v 17:42 | Reagovat

Musela to být paráda :) Já bych teda  běžela jenom tak prvních pět minut, ale tak hlavně, že bych došla :D Jsem ráda, že jsi si to užila :) A ten Zombie run zní zajímavě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama