Září 2016

Podzim je tu a co přichází s ním

24. září 2016 v 22:21 Moje téma

Určitě jste zaznamenali, že nám oficiálně začal podzim. I když nejsem zrovna nadšenec zimních* měsíců, jsou určité věci, které mám na podzimu ráda.

Už jenom při slově podzim si představím večery zachumlaný v dece s horkým čajem a nějakou knížkou nebo pěkným filmem. Nesmí chybět ani hořící svíčky. To k podzimu patří a bez toho by to nešlo. Máte to taky tak?Usmíření

13. září 2016 v 19:25 Povídky


Sice teď poslední dobou nepíšu ale tak dva měsíce zpět jsem sepsala tento kratší úryvek a řekla jsem si, že bych se s vámi o něj podělila.


Nerve: Hra o život

13. září 2016 v 18:55 MoviesO víkendu jsme byli v kině na filmu, který mě sice přes trailer moc nenadchl, ale nakonec se mi dost zalíbil. Řekla bych, že to byl film přesně pro dnešní dobu a z takových by se lidi měli trochu poučit.


NEON NIGHT RUN

9. září 2016 v 10:34 Moje téma

Minulý týden se pořádal první ročník nočního neonového běhu v Praze a já s přítelem a kamarádou jsme se samozřejmě účastnily. Jak to vše vypadalo a jak se nám běželo?


VŠECHNY POUŽITÉ FOTKY JSOU Z OFICIÁLNÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNKY NEON RUNU.

Krevní pouto - Patricia Briggs

9. září 2016 v 10:17 Čtu..


V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic. A průměrný zákona dbalý občan se naopak nemusí bát příšer ve tmě. Někdy lituji, že nejsem průměrný občan…Mercy Thompsonová má přátele na hlubokých místech - a v temnotě. A teď jednomu z nich dluží laskavost a souhlasí, že pomůže příteli Stefanovi předat vzkaz jednomu z upírů. Ale tento upír není obyčejný - a stejně tak démon, který v něm přebývá…

Kreativní neděle

4. září 2016 v 15:21 Katie píše..

Před týdnem.

Neděle. Rodiče na dovolené, barák prázdný, venku vedro jak v pekle pomalu. Dopoledne proválené v posteli a odpoledne? Má drahá polovička se pustila do počítačové hry a tak jsem měla po delší době nějaký čas pro sebe. Jak to dopadlo?

Místo čtení, do kterého jsem se chtěla, tento víkend pustit, jsem se vrhla na omalovánky a barvy na sklo. Sice jsem měla v plánu čtení ale po sobotě, kdy jsem se k němu nedostala, mě na to přešla chuť. Přečetla jsem jednu kapitolu a knihu odložila. Na blog jsem nemohla, jelikož počítač měla právě ta má drahá polovička a tak jsem šáhla po omalovánkách.