Srpen 2016

Knižní přírůstek za srpen 2016

14. srpna 2016 v 22:16 Má knihovnička

Po dlouhé době mi do mé knihovny přibyla nová knížka. Tentokrát jsem si ji vyhlédla přes odkaz na fb, kde slečna prodávala své knížky v bazaru na databáze knih.cz.
Tak že je to zachovalá kniha, spíš jako nová za poloviční cenu. Podle mého dobrý kup.
Teď už ale k samotné knize.


Jmenuje se Wicca a napsala ji autorka Cate Tiernanová. Je to fantasy román. Na databaze knih to má sice malé hodnocení ale i tak si to chci přečíst.


Novinky z pera Patricie Briggs

12. srpna 2016 v 11:51 Patricia Briggs

Doufám, že se tu mezi vámi najdou fanoušci knih Patricie Briggs. Protože ti, kdo si oblíbili série Mercedes Thompson, se dočkají desátého pokračování. Kniha má vyjít v březnu příštího roku a nese název Silence Fallen. S touto novinkou přišel před měsícem knižní vesmír.

A co mě nadchlo ještě víc? Bude pátý díl série Alfa a Omega. Sice také až někdy během příštího roku ale mě stačí, že nějaké pokračování vůbec bude.

Co se ale týče ještě desátého dílu série s Mercedes. Můžeme si prohlédnout už obálku, která se mi snad ze všech dílů líbí nejvíce. Je sice temnějšího rázu ale podle mě je naprosto dokonalá. Mě se tedy líbí na 110%.


A co nás čeká v desátém díle?

Kojotí kožoměnkyněMercykonečně zapadla doSmečky columbijského poříčí. Jenže když je pouto se smečkou - a jejím druhem - zlomeno, Mercy poznává, co znamená být doopravdy sám. Po útoku a únosu z Columbie se Mercy ocitá ve spárech tohonejmocnějšího upíra na světě. Ten ji hodlá použít jako zbraň protiAdamovi, alfovi smečky, a také proti vládci všech upírů vTri-Cities. V kojotí formě se Mercy podaří uniknout, takže je najednou úplně sama, bez oblečení a peněz v srdci Evropy…

Bez možnosti kontaktovat Adama a zbytek smečky si musí rychle najít spojence a bojovat s nepřáteli, aniž by věděla, kdo patří do které skupiny. Prastaré síly se dávají do pohybu a Mercy ze sebe musí vydat to nejlepší, aby náhodou nezpůsobila válku mezi vlkodlaky a upíry, ale taky mezi vlkodlaky samotnými. A v srdci staréPrahypovstávají povstávají duchové z dávných časů…


Čtete někdo knihy od Patricie Briggs nebo jste s nimi přišel do kontaktu? A líbili se vám?