10 knižních dní - 2. den - Devět plánovaných knih

9. dubna 2016 v 17:18 |  Tagy, meme, výzvy..

Řekla jsem si, že když je venku ošklivo, tak bych mohla něco dát na blog. A co jiného než dokončit tento projekt, když zrovna nečtu nebo spíš ještě jsem nedočetla.

Tak tohle už bude lehčí. Knih na seznamu, které si chci přečíst je dost, tak že možná bude těžké ten výběr zúžit jen na devět knih. Každopádně tady je můj výběr a co ten váš?


Patricia Briggs - Krevní pouto
Znovu je tu jméno Patricia Briggs a to oprávněně. Chystám se dočíst celou sérii s Merci. Bohužel jsem teprve u druhého dílu, ale těším se na další díly. Snad se k nim dostanu brzy. Přeci jenom fantasy svět s vlkodlaky v podání Patricie mě vždy potěší a vytvoří dobrou náladu.


Richelle Mead - Zlatá lilie
Pokud jste četli Vampýrskou akademii tak určitě pochopíte, že další knihy od Richelle prostě na seznamu musíte mít. A pokud se v něm jen na chvilku mihne Rose a Dimitrij, tak toho musím využít a další dobrá věc. Adrian je jednou z hlavních rolí, tak že to taky mluví za vše.


Wendy Higgins - Krásné zlo
Tak na tuto knihu se chystám dlouho. Mám ji doma i v knihovničce. Kamarádka mi ji doporučila a hodnocení má také vysoké. Myslím, že na knihu se těším oprávněně a doufám, že mě nezklame. A pokud mě kniha natolik zaujme, tak má naštěstí ještě dva díly.

James Dashner - Spáleniště: Zkouška
Tak k této knize jsem se už málem dostala, ale nakonec jsem šáhla po jiné. Každopádně mám ji v plánu a rozhodně brzy. Přeci jenom se musím dozvědět, jak to s Thomasem a placery dopadne. A pokud možno ještě dříve, než se další díl dostane do kin.

Veronica Roth - Divergence
Tuto sérii snad ani nemusím představovat. Já si zamilovala filmové verze a chci si určitě přečíst knižní verzi. A doufám, že se mi bude líbit.

Victorie Aveyard - Rudá královna
Knihu jsem dostala od Knihobita a ještě jsem se k ní nedostala, jak jinak. Každopádně další kniha, kterou bych si ráda přečetla a na kterou se těším. Opět je to kniha i s dobrým hodnocením a zatím jsem se nesetkala s žádným špatným, tak snad bude dobrá.


Rainbow Rowell -Fangirl
Na tuto knihu mám už dlouho spadeno a chci si ji i pořídit do knihovničky, jenomže ji zatím neměli v knihkupectví, když jsem tam šla. Knihu si chci spíš přečíst hlavně kvůli tomu, že jde o dvojčata a že jedna z nich píše na svůj blog. Tak snad mě nezklame.


Christopher Paolini - Eragon

Opět kniha z mého dlouhého seznamu, navíc na doporučení kamarádky a nedávno jsem si chtěla pořídit nové naprosto úžasné vydání. No zatím jsem ještě neměla čas ani na to klasické vydání co mám doma.

Jennifer Niven - Všechny malé zázraky
Opět dobře hodnocená kniha, která čeká na mém seznamu, než si ji přečtu. Kromě dobrého hodnocení má zajímavý příběh, který mě zaujal a nádhernou obálku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 9. dubna 2016 v 17:46 | Reagovat

Rozhodně si přečti Fangirl co nejdříve. Je to dokonalá kniha! Je to... řekla bych že je to jediná kniha svého druhu a doopravdy stojí za to :)

Eragona si mám v plánu také přečíst... už pár let :D Snad to tobě nebude trvat tak dlouho :)

Celkově bych řekla, že sis ke čtení vybrala dobré tituly. Tedy pokud můžu soudit podle toho, co jsem četla. Většinu si chci, stejěn jako ty, teprve přečíst.

2 Ettelwen Ettelwen | Web | 10. dubna 2016 v 9:26 | Reagovat

Eragona ti vřele doporučuji, ze seznamu jsem více nečetla, ale také to mám v plánu :D

3 Michelle Michelle | Web | 12. dubna 2016 v 21:21 | Reagovat

Taky se chystám číst druhý díl Labyrintu - už přes rok :D. Strašně mě štve, že jsme se k tomu ještě nedostala ale chystám se na ní co nejdřív. Tu první knihu mám strašně ráda a hned jsem si zamilovala postavy i příběh, tak doufám, že to bude jenom lepší a lepší :) A na ten poslední plánuju jít do kina! :D Protože Dylana O´Briena jsem na velkém plátně v kině ještě neviděla, zatím jenom na mé maličké obrazovce notebooku :( :D
Divergencí jsem byla nadšená, určitě tě nezklame :). Ten zbytek série už byl horší ale to je jen můj názor :)
A Všechny malé zázraky velmi, velmi doporučuji :D :3 :3
Taky mám dost dlouhej seznam knih, co si chci přečíst :D. Měla bych s tím začít něco dělat :D

4 Terka Terka | E-mail | Web | 2. května 2016 v 18:25 | Reagovat

Fangirl si určitě přečti co nejdřív, je to dokonalá kniha. :) Rudou královnu tu mám z knihovny, no, zatím jsem se k ní ještě nedostala, ale už se k ní pomalu, ale jistě blížím... :) Z Divergence jsem četla první díl a k dalším jsem se bohužel ještě nedostala - doufala jsem, že ji dočtu ještě předtím, než do kin vstoupí Aliance, ale nějak to bohužel nevyšlo...
Trilogii Krásné zlo bych si také chtěla přečíst. Všechny malé zázraky též. :)
Na Eragona se snad někdy konečně dostane řada. :) No, a Labyrint pak taky... :) ale to znám - vždycky si to nějak rozplánuji, jenže pak mi přijde nějaká kniha k recenzi, na kterou se klepu a ihned musím ten seznam předělávat... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama