Duben 2016

10 knižních dní - 3. den Osm knižních obálek

23. dubna 2016 v 23:43 Tagy, meme, výzvy..

Vybrat jen osm obálek bude vážně těžké, jelikož těch krásných je opravdu dost, pokud dobře hledáte. Snažila jsem se vybírat z mých knih, abych mohla dodat vlastní fotku, nakonec jsem ale vybírala i mimo mou knihovnu.
Já jsem ráda, že jsem se dostala k tomu, abych článek vůbec zveřejnila, natož pak abych ještě něco vyfotila. Ano, tak hrozné to semnou je. Tak že se předem omlouvám, vlastní fotky nejsou.

Tak teď už to ale nebudu prodlužovat, jde se na to.Knižní novinka - The Clittering Court

10. dubna 2016 v 13:05 Richelle Mead
Nejspíš jste o tom už slyšeli. Pro mě je to stále novinka. Na webu knižnivesmir.cz jsem našla článek o Richelle Mead a její nové knize, která právě vyšla. Samozřejmě zatím v originále. My se jí dočkáme až v listopadu.

Každopádně o čem tato plánovaná trilogie bude? Nebude se to odehrávat v současnosti, ale bude to více jako historický román a vše se bude točit kolem tří dívek, které hledají lásku a svobodu.


Co jsem tak četka, tak si nejsem jistá, zda mě to tak zaujalo, přesto si myslím, že od Richelle můžeme čekat vždy něco dobrého a poutavého. A originální obálka vypadá dobře.

10 knižních dní - 2. den - Devět plánovaných knih

9. dubna 2016 v 17:18 Tagy, meme, výzvy..

Řekla jsem si, že když je venku ošklivo, tak bych mohla něco dát na blog. A co jiného než dokončit tento projekt, když zrovna nečtu nebo spíš ještě jsem nedočetla.

Tak tohle už bude lehčí. Knih na seznamu, které si chci přečíst je dost, tak že možná bude těžké ten výběr zúžit jen na devět knih. Každopádně tady je můj výběr a co ten váš?
10 knižních dní - 1. den - Deset skvělých knih

3. dubna 2016 v 21:04 Tagy, meme, výzvy..


Na tento projekt jsem narazila ZDE u této slečny na blogu a dost se mi líbil, tak jsem si řekla, že se zapojím. Původní autorku tohoto projektu najdete zde. A teď už se jde na knížky.

Řeknu Vám, nebylo pro mě snadné vybrat deset knížek, i když to snadně vypadá. Ke konci už jsem nevěděla, které mám zmínit, ale nakonec jsem to zvládla.

Rytíři pekla

1. dubna 2016 v 17:49 Povídky
Zase jsem se dala do psaní a sepsala tuto povídku, kterou bych ráda rozepsala na pár dílu. Ale nejdříve bych ráda věděla, jak se vám líbí. Napadla mě při cestě domů, právě ve vlaku. =D No takhle to dopadá, když jedete ve vlaku večer a nemáte mobil, abyste se zabavili ani žádnou knížku nebo časopis.