Březen 2016

Březnový přírůstek 2016

30. března 2016 v 18:19 Má knihovnička

Taky jste si všimli, jak často se na blogách často objevují články typu unboxing? Přijde mi to jako malá mánie momentální, přesto se na druhou stranu nedivím. Kdo se dneska nerad pochlubí svými novými věcmi. I já se ráda pochlubím něčím novým.

Tak že, jsem se musela přidat k této malé mánii a pochlubím se mým novým přírůstkem do knihovny. Sice stále nestíhám číst, přesto mě to neodradí od koupě nějaké té knížky.


Můj nový přírůstek není žádná novinka a vyhlídla jsem si ji už dříve na blogu jedné holčiny, která jí prodávala ze své sbírky, ale už byla zamluvená. No a já na ni narazila v knihkupectví a ještě k tomu ve slevách, tak že mě stála nakonec jen sto korun.Jedná se o knihu Moře klidu od Katji Millay.

Ultimate Book Tag

28. března 2016 v 11:00 Tagy, meme, výzvy..Tento tag mám od Kristýny. Líbil se mi, tak jsem se rozhodla do něj zapojit.


Titanic

27. března 2016 v 18:30 Moje téma

Tak se zase ozývám. Kupodivu ještě žiju a zrovna včera jsem byla s kamarádkou v Praze na výstavě Titanicu. A jak se mi celá tato výstava líbila a celkově jak se nám výlet povedl, se dočtete dále.


Dárek pro čtenáře

22. března 2016 v 23:53 Povídky
Vím, že je to na poslední chvíli. No, řekla bych, že příště to bude lepší ale dopadne to asi stejně. Tak že bez řečí, můžete se pustit do čtení.
Jen chci říci, že je to jen povídka, tak že to realisticky asi moc neberte. =)


Allegiant - The Divergent series

17. března 2016 v 17:24 Movies
Tak jsem minulý týden byla s kamarádkou na třetím díle série Divergence v kině. Nemohli jsme si to nechat ujít. A hned jak Aliance byla na programu, jsme si rezervovali místa a nemohli se dočkat, co se stane. Jelikož ani jedna z nás nečetla knižní předlohu. (Ale chystám se na to.)

A jak se mi tedy film líbil?Knižní vesmír

12. března 2016 v 14:41 Katie píše..

Tak jsem neodolala a o víkendu jsem si objednala pár knižních maličkostí z knižního vesmíru. Včera mi balíček došel, tak jsem se o ty maličkosti s vámi chtěla podělit. Navíc všechny nejsou pro mě, tak snad vás to potěší.


Březen - měsíc čtenářů

9. března 2016 v 12:09 Moje téma

Každý asi ví, že březen je měsíc čtenářů nebo knihoven. Knihovny tak mají spousty akcí, na které lákají čtenáře do knihovny. Nezapomínají ani na malé čtenáře a tak asi nejznámější akce pro malé je Noc s Andersenem. Tento nápad se mi líbí a škoda, že jsem se jako menší této akce neúčastnila (alespoň o tom nevím =D).


To že dnešní generace mladých moc nečte, není nic nového, přesto bych řekla, že to zase tak špatné není. Sice je dost lidí, kteří nečtou a je to opravdu škoda. Ale řekla bych, že lidí, co čtou pomalu ale jistě přibývá. A to je vidět už jen z toho kolik blogerů se zaměřuje na knihy a pomalu se to dostává i k youtuberům ( i když bych řekla, že zatím ještě ne tolik).

Knižní adaptace v kině

6. března 2016 v 18:44 Moje téma
Mám ráda knížky a stejně tak filmy. Ráda se podívám na filmovou verzi nějaké knihy nebo knižní série. A jelikož teď v kinech poběží pár filmů, podle knižních předloh, na které se chystám jít, tak jsem se rozhodla o tom napsat článek.


KateStory na Facebooku!

5. března 2016 v 17:45 Katie píše..

Tak a je to tu. Odolávala jsem, řekla bych docela dlouho. Možná tu na blogu někde najdete i článek, kde nejsem zrovna pro. Nakonec mi to ale nedalo a tak můžete můj blog najít i na facebooku.
Ani nevím, proč jsem se tomu bránila. Možná protože jsem si říkala, že to nikoho nebude zajímat, že lidi z mého okolí tak poznají, že je to právě můj blog a spoustu dalších blbostí. Dneska mi to ale nedalo a tak jsem se rozhodla si tu facebookovou stránku také udělat. Přeci jenom to není tak špatný nápad.


Tak že se na Vás od teď budu těšit i na Facebooku.

Zamknuté dveře

3. března 2016 v 20:40 Téma týdne
Měla jsem chuť psát a zrovna když jsem poslouchala smutnější hudbu a uviděla téma týdne, tak jsem dostala nápad na povídku. No spíše na mini povídku.
Jelikož je takto krátká, chtěla jsem to nazvat jako můj první pokud od drabbe, ale jelikož se v tom nevyznám a nevím, zda toto tak můžu označit, raději jsem to nechala být.


A teď už k zamčeným dveřím...