Únor 2016

New Girl

27. února 2016 v 12:02 Seriály


Chtěla jsem vám představit seriál, díky kterému poslední dobou zanedbávám blog. Není to žádné seriálová novinka, vysílá se už od roku 2011 a jmenuje se NEW GIRL.Vodní znamení

25. února 2016 v 13:05 Povídky

Doháním resty. Nějak nestíhám. Bohužel už je po termínu, tak že nepočítám s tím, že mi Terka povídku to soutěže zařadí, přesto jsem ji včera dokončila a tak ji i zveřejním. Docela se divím, že jsem to zvládla, nevěděla jsem totiž, jak to ukončit.

Nebudu to dál okecávat, můžete se dát do čtení.
PS: Máme doma rozbitý přijímač internetu, tak že nám nefunguje. =( Což je katastrofa, jelikož nemůžu koukat na super nový seriál co jsem objevila a také přidávat na blog. Pokusím se něco sepsat a pak to přes tátův počítač v práci zveřejnit, ale nechci nic slibovat.


Únorové přírůstky 2016

17. února 2016 v 17:50 Má knihovnička
A je to tu. V pátek se mi konečně dostali do ruky objednané knížky z obchodu fantasya.cz, kde měli minulý týden slevy na knihy od nakladatelství Fantom Print. Toho jsem nemohla nevyužít a tak jsem si objednala skoro celou sérii Mercedes Thompson od Patricie Briggs.


Byl to vlastně takový výprodej na všechny knihy od nakladatelství Fantom Print, kde měli až 80% slevy + bonus ke každé objednávce knížku zdarma. Tu nejspíš jen zasílali, jelikož mě to byla vyzvednout sestřenka osobně, ale žádnou knížku zdarma k tomu nedostala. Tak nevím, jak to fungovalo.


Den sv. Valentýna aneb jak to vidím já

14. února 2016 v 8:00 Moje téma

Svátek sv. Valentýna zná každý. Také na něj každý má jiný názor a jedním z nich je ten, že je to hloupý americký svátek, který nestojí za to, ho slavit.
Už vás taky unavuje tento předsudek vůči tomuto svátku? Ano, v Americe ho sice slaví nejspíš nejvíc ze všech a využívají toho hlavně v marketingu, ale už nikoho nezajímá, že to vlastně není americký svátek. A že má kořeny někde ve starověkém Římu.
Mě osobně už nebaví pořád poslouchat, že je to americký svátek a proto ho slavit nebudou. Nenutím nikoho, aby ho slavil, ale zahoďte lidi už tento neopodstatněný předsudek.


Stressed Out

12. února 2016 v 8:42 Videa

Tak je tu konec týdne. Já se tak těším na víkend, vy taky? Asi ano že. Začátek týdne stál za houby, ale konec týdne už není tak špatný. Snad ani dnešek nebude zlý a uteče rychle.
Musím se přiznat, že jsem se tento týden nedostala ani k jedné knížce a o víkendu to také slibně nevidím. Momentálně se spíš zabývám tématem do Terčiny literární soutěže. Snažím se vymyslet něco kloudného, ale zatím mě nic nenapadá. =D Tak snad to přijde.

Proč tu ale jsem. Přináším další písničku, kterou jsem vám chtěla pustit. Určitě jste ji slyšeli v rádiu, já opět několikrát. Snad se bude alespoň trochu líbit tak jako mě.Lednový přírůstek

9. února 2016 v 10:09 Má knihovnička

Sice už jsem tu měla lednové přírůstky, přesto jsem si stihla ještě jednu knížku dokoupit, tak že jsem vám ji chtěla představit.

Knihu jsme měla vyhlídnutou už delší dobu ale uvažovala jsem, že si ji jen půjčím z knihovny. Nakonec jsem na ni narazila v knihkupectví a nebyla ani drahá, na to jaká je to bychle. A uplatnila jsem na ni poslední poukázku, co jsem měla.


Jmenuje se Amy a Roger na cestě od Morgan Matsonové. Je to opět dívčí román (vážně bych s nimi měla přestat) a kniha navíc obsahuje playlisty a různé fotky z cest. A je napsaná na způsob roadtripu. Vypadá to velice zajímavě. Nejspíš se k ní jen tak nedostanu, tak že si ji nechám na léto.Roční literární soutěž - 2. ročník

7. února 2016 v 17:18 Moje téma
Dneska podruhé. Nečekala jsem, že ještě něco zveřejním ale vzpomněla jsem si, že jsem chtěla napsat hodnocení Terčiny literární soutěže, které už dávno mělo být. Tak jsem se do toho pustila.


Chtěla jsem napsat letos ale už je to vlastně loni. Každopádně znovu jsem se zúčastnila Terčiny literární soutěže. Tentokrát to byl už druhý ročník, kdy Terka každý měsíc na blogu vyhlásí téma a vy na něj napíše povídku, báseň nebo úvahu a zveřejníte na blogu. Terka to samozřejmě ohodnotí a vyhlásí vždy vítěze.


On the Menu

7. února 2016 v 12:49 Videa
Tentokrát bych se chtěla omluvit svým affs, že jsem tento týden jejich blogy více zanedbala. Sice jsem se na články dívala, ale komentáře jsem nějak nestíhala. Ono po pravdě jsem tento týden nedělala skoro nic. Kromě toho, že jsem přečetla knížku a přidala recenzi.
No tento týden doufám, že bude lepší. K affs rozhodně zaběhnu na déle než jen na prolítnutí článků a pokusím se sama nějaké zveřejnit.


Já vím, že po ranní mám sice celé odpoledne pro sebe, ale mně víc vyhovuje odpolední. Můžu se vyspat a stihnu víc věcí, než když přijdu z ranní. To jsem nevyspalá a akorát jsem ospalá, utahaná a protivná. Tak že se většinou natáhnu a koukám na film nebo seriál. A víkend? No tak ten nepočítám, jelikož o ranní chodíme v tu sobotu.


Každopádně chystám se číst další knížku a hodlám ji přečíst tento týden. Budu mít teprve první knížku do knižní výzvy na databáze knih. Děs docela. =D Ale snažím se víc číst.

Pro dnešek se loučím a přikládám písničku, která se mě osobně zalíbila. (I když komu ne, když jí slyšíte 10x za den =D). Ještě mám v zásobě jednu, ale tu zase příště.

Mějte se a užijte si zbytek víkendu.