Leden 2016


Shadowhunters

28. ledna 2016 v 10:27 Seriály
Určitě jste zaregistrovali, že se natáčel a už se vysílá seriál Shadowhunters. Točený podle předlohy knižní série Město z kostí. Má to být i takový náhrada za druhý film, který se vlastně už ani točit nebude.

No, dala jsem tomu šanci, i když jsem od začátku byla proti a jak to dopadlo..?
Lydia a Stiles

17. ledna 2016 v 15:58 Povídky
Zdravím,
taky vás nápady na psaní vždy napadají před spaním? Protože mě ano. Nevím proč, ale nejraději píši před spaním. Zalezu si pod peřinu, vezmu počítač a píšu.

Včera z toho vzešla tato povídka, tak snad se bude líbit. I když není zrovna veselá..

Sledujete někdo Teen Wolf? Určitě se někdo najde, já to vím. Doufám, že se co nejdříve dá Scottova smečka opět dohromady. Když jsou rozhádaný. není to ono. =D Ale teď už k té povídce.


Poslední volný víkend?

16. ledna 2016 v 16:56 Katie píše..


Co mi skončilo domácí povalování a začalo opět chození do práce, stojí to za prd. Nestíhám číst, ani vymýšlet články na blog. A aby toho nebylo málo, příští týden jdeme do práce i v sobotu. Vím, že to pro někoho není žádná novinka, chodit v sobotu do práce, jenže..
Mně se na té práci právě líbilo, že jsme o víkendu chodit nemuseli. Nevím, ještě jak to s těmi našimi sobotami bude, ale představa to pro mě pěkná není.
Každopádně tento víkend mám ještě celý pro sebe, tak že si ho snažím užívat. A jak mi to zatím jde? No přesvědčte se sami.


Baby Daddy

14. ledna 2016 v 10:51 Seriály

Opět nepůjde o knížky, nýbrž o seriál na který jsem nedávno začala koukat. Vlastně jsem už zkoukla všechny čtyři série a už jen čekám na novou.
Jde o rodinný komediální seriál, který se začal vysílat v roce 2012 a naštěstí byl minulý rok obnoven pro pátou sérii. Ani se nedivím, jelikož je to parádní seriál, u kterého se nasmějete.


Stážista a Papírová města

9. ledna 2016 v 13:41 Movies

Tentokrát v článku nepůjde o knížky, což jste z názvu nejspíš pochopili. Přestože jeden z filmů má populární
knižní předlohu a to od autora Johna Greena. Ano, jde o film Papírová města.
Zatím co druhý film, má zase hvězdné obsazení a to herečku Anne Hathaway a Roberta De Niro. Tak, že jak se mi filmy líbili?Dědička

5. ledna 2016 v 10:12 Povídky
Tuto povídku jsem psala na téma k Terce do literární soutěže, které bylo Kruhy v obilí tuším. Nakonec jsem ji do té soutěže nedávala, jelikož se mi v ní nedařilo to téma vystihnout. Přesto si myslím, že sama o sobě to špatná povídka není. Inspirovala jsem se trochu filmem, Jupiter vychází.

No narazila jsem na ni včera v počítači a rozhodla jsem se ji konečně taky zveřejnit.Knižní přírůstky za prosinec + leden

4. ledna 2016 v 20:01 Má knihovnička

Poslední dobou do této rubriky moc nepřispívám, což je hlavně tím, že jsem polevila v kupování knížek. Ani mi to nevadí, jelikož je nestíhám číst, tak snad se mi to teď podaří.

Přesto se mi za prosinec a leden pár knižních přírůstků v knihovničce objevilo a já se o ně s vámi chci podělit.
Christmas Holidays #2

2. ledna 2016 v 13:00 Christmas Holidays

No dobrá, do Vánoc jsem ji neukončila. To u mě není nic nového. Ale když už jsem ji rozepsala, tak se ji pokusím dopsat. A jelikož nemám nic lepšího na zveřejnění a dnešek budeme trávit u babičky, tak jsem přednastavila další díl.