Listopadové přírůstky

20. listopadu 2015 v 11:18 |  Má knihovnička
Celý týden jsem doma, jelikož tak trochu marodím a stejně jsem se nedostala k tomu, abych něco přidala na blog. To není pěkné. Tak jsem si dneska připravila článek knihách, které za tento měsíc přibyli do mé knihovničky. Stejně jsem to plánovala, navíc konec měsíce se ukrutně blíží a další knížky mi už pro zatím nepřibudou.

Začnu knížkou z Knihobita, jelikož tu už jsem tu představovala, tak že není potřeba k tomu dodávat více. Jedná se o knihu Smrtná zima od Katie A. Boorman.


Další knihou je Losigng It od Cari Carmack, na kterou už jsem na blogu psala recenzi. Je to milý dívčí román, který nikoho podle mě neurazí.


Spolu s touto knihou jsem si koupila knihu, Hněv andělů od Johna Connollyho. Kniha mě upoutala na první pohled. Jedná se sice o jedenáctý díl v sérii, ale podle mě tam návaznost nehraje moc velkou roli, jde jen o hlavní postavu, která se objevuje v každé knize a řeší vždy jiný případ. Ano, kniha je detektivka, tak snad mě nezklame.


No a má nejnovější kniha, kterou mi dal bratr předčasně k svátku je samozřejmě kniha od Patricie Briggs Smrtící žár. Konečně další díl o Anně a Charlesovi. Popravdě jsem to nevydržela a přesto, že mám rozečtenou knihu, jsem začala číst tuto. Sedla jsem k ní teprve včera a už mám půlku přečtenou.Když to půjde dobře, tak bych mohla o víkendu sepsat recenzi i na tu druhou rozečtenou knihu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 24. listopadu 2015 v 18:19 | Reagovat

Pěkné knížky sis koupila. :) Z těchto tří bych si chtěla nejvíc přečíst Smrtnou zimu, ta mě vážně moc láká. Hlavně ta obálka. :D No jo, jsem strašná... :D Losing it, to zní podle tvé recenze také dobře, po tom bych se taky mohla podívat. :) Od Patricie Briggs si časem něco přečtu... nedokážu ale odhadnout, kdy se k jejím knihám dostanu. No, a Hněv andělů zní také zajímavě. :)

Pěkné přírustky. :)

2 Scribbler Scribbler | Web | 25. listopadu 2015 v 17:33 | Reagovat

Hezké knížky. :) Četla jsem Losing it a souhlasím s tebou, že je to taková milá knížka, ale nic extra. Smrtnou zimu louskám právě teď na čtečce, ale nevím, nevím, kolik toho přečtu, protože doma čtu papírové knihy a elektronické vždycky na zastávce a dneska mi málem omrzli prsty už asi po dvou minutách. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama