Říjen 2015

Bál duchů

31. října 2015 v 23:44 Povídky
Není sice osm hodin, jak jsem si představovala ale přeci jenom je stále posledního října, tak že jsem to stihla. Příště by to ale chtěla začít s psaním dřív a nenechávat to na poslední chvíli.
Každopádně tu mám povídku k Terce do soutěže. Téma bylo Duše zemřelých ale já si dovolila upravit název na Bál duchů.
Představy jsem měla trochu jiné ale dopadlo to, jak to dopadlo. Snad to nebude tak hrozné a bude se to alespoň trochu líbit.Scary Tag

31. října 2015 v 18:01 Tagy, meme, výzvy..
Tak tu máme Halloween. Těšila jsem se na něj celý měsíc, a když je konečně tu, jsem trochu zklamaná. Nějak mě
nepřepadla žádná Halloweenská nálada…Přesto. Rozhodla jsem se zapojit do Scary tagu, který vymyslela Casion.
Snad se bude líbit a doufám, že ještě do osmi stihnu přidat jeden článek s Halloweenskou povídkou.
Lucifer a Containment

27. října 2015 v 18:35 Seriály
Jelikož jsem se od víkendu opět nedotkla knihy, tak tu pro vás mám článek, kde vám představím rovnou dva seriály, které bych ráda začala sledovat a jsem na ně docela zvědavá.


Vím, že se většinou píšou recenze na věci, které už jste viděli nebo četli, přesto mě tyto dva seriály zaujali a chtěla jsem se o ně s vámi podělit.


Vysílat je sice budou až v roce 2016 ale to už není tak dlouhá doba na čekání. Vždyť nový rok je skoro za dveřmi (to je strašné že?).
Teď už ale přejdeme k samotným seriálům.
Zdravím

22. října 2015 v 10:20 Katie píše..

Jak přežíváte? Doufám, že dobře. Snad vás ve škole tolik nemučí. Už se nám blíží víkend a já se ho už nemůžu dočkat. Včera jsme v práci měli přesčas do půlnoci, tak že teď vstávám. Což je na prd. Za chvíli zase půjdu do práce. Přesto ale myslím na lepší věci než práce.

Už mi konečně vyšel čtvrtý díl Alfy a Omegy od Patricie Briggs. Nemůžu se dočkat, až ho budu mít doma. Jen si ještě chvilku počkám. Dostanu ho k svátku, což je ke konci listopadu. Ale těší mě, že vím, že už vyšel.
Další věc, která mně těší je, že jsem si objednala na tři měsíce Knihobita. Mám to vypočítaný, že jednoho si zaplatím já, dva rodiče. Jelikož jeden budu mít k svátku a jeden k Vánocům. Což mě také moc těší. A už se nemůžu dočkat.

Tím můj seznam nekončí. Včera jsem opět dočetla knížku. Takže se tu za chvíli objeví recenze. Přiznávám, že měla jen sto šedesát stránek ale i tak, je to knížka. Snažím se teď víc číst a zároveň také doplňovat knížky do knižní výzvy. Bylo vážně smutné, že jsem ještě nedávno neměla přečtených ani deset knížek. To už jsem naštěstí dohnala, tak že navyšuji na dvacet. Není to nic moc ale mě to bude muset postačit.

No a o víkendu se snad pustím do nějakých povídek. Ještě nemám napsanou ani povídku k Terce ale nápady mám, tak snad to půjde.


Jinak je to ode mě pro dnešek vše. K affs se samozřejmě podívám.

Přeji krásný zbytek dne.

PS: Jo a páté kolo souboje spisovatelů je ukončeno, zítra snad přidám vyhlášení. =)


Enrique Iglesias - Bailando

13. října 2015 v 18:46 Videa

Ahoj Ahoj,

vím, že tu teď moc nejsem, ale chci, abyste věděli, že jsem se včera opět pustila do čtení. Vyhradila jsem si na to celé odpoledne a musím říci, že jsem udělala dobře. Sice jsem se nevrhla do Labyrintu, jak jsem chtěla, ale to Sirény od Míši Burdové, přesto jsem ráda. Začetla jsem se a mám knížky plnou hlavu. Dnes se k ní bohužel nedostanu, jelikož jsem teď přišla domů a jdu v osm spát, abych ráno vstala.


Každopádně, když se do knížky zítra vrhnu, tak ji dočtu a sepíšu recenzi. Budu se snažit co nejdříve a hlavně už kvůli sobě, začnu zase víc číst než sledovat filmy a seriály. Fakt mi to chybělo.


No a teď si můžete pustit písničku od Enriqueho - Bailando. Je krásná a líbí se mi klip, jelikož tam jako vždy pěkně tančí. Snad se bude líbit i vám.

PS: Jdu k affs, abych je nezanedbala. =)


Souboj spisovatelů - 5. kolo

6. října 2015 v 11:31 Soutěže


No je tu poslední kolo souboje spisovatelů, do kterého se dostala J. K. Rowling se sedmi hlasy a John Green se čtyřmi hlasy.

Myslím, že každý dokáže uhodnout vítěze, přesto to necháme na vašich hlasech.


Young & Hungry

6. října 2015 v 11:24 Seriály

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych vám představila můj nově oblíbený seriál. Celkově seriál už novinka není. Určitě jste o něm už slyšely, a pokud ne, tak to se teď spraví.
Seriál se jmenuje Young and Hungry neboli Mladí a Hladoví. V hlavní roli je Emily Osment, kterou můžete znát ze seriálu Hannah Montana.