Červenec 2015

Jessie J. - Flashlight

31. července 2015 v 13:56 Videa

Letos má letní písnička je nejspíš tato od Jessie J, která je nazpívaná k filmu Ladíme 2. Navíc ji nazpívala i známá youtuberka Bethany Mota a její verze se mi také moc líbí. Celkově je písnička pěkná. Tak snad se bude líbit i vám.

Ještě jsem se s vámi chtěla podělit o jednu věc. Minulý týden jsem byla na pohovoru na volné místo v knihovně, což by bylo moc fajn, přestože by to byla těžší práce, než jsem očekávala. Každopádně mi to bohužel nedopadlo ale já jsem ráda, že jsem měla možnost na pohovor jít a že jsem to zkusila. Teď už jen musím doufat, že se najde něco jiného do začátku.


Knižní obálky a já

30. července 2015 v 22:43 Moje téma

Kdo by neměl rád knižní obálky? Vím, že nakonec jde o příběh, který je uvnitř knihy, přesto obálka je jedním z důležitých věcí, co upoutá pozornost čtenářů.


Já sama mám ráda knižní obálky, které jsou nápadité, originální a upoutají pozornost. Přiznávám, že je to jeden z faktorů, na který koukám, když si knihu pořizuji nebo půjčuji.Lovci duchů II 2/3

30. července 2015 v 12:27 Povídky
No, nedodržela jsem, co jsem řekla. Vím, to. Mělo to být už dávno zveřejněné, přesto jsem to neudělala. Snad se moc nezlobíte a doufám, že se bude líbit druhá část. Třetí a poslední už jsem pro jistotu přednastavila na sobotu. =)#1 Knižní tag

27. července 2015 v 16:32 Moje téma


Tak jsem zapnula své mozkové závity a snažila se něco vymyslet a napadlo mě udělat nějaký knižní tag. Vymyslela jsem ho já, snažila jsem vyhýbat otázkám: Jaká kniha je nejoblíbenější a podobně, tak snad se bude líbit. =)
A jelikož je to tag, tak jsem se rozhodla ho poslat dál a jak jinak než svým affs. =) (Samozřejmě není to povinné.)

Věčně mladá

23. července 2015 v 23:07 Movies


Už jste viděli film Věčně mladá? Pokud ne, tak ho doporučuji přidat na seznam filmů, co byste měli vidět. Pokud máte rádi romantiku a trochu dramatu, tak by se vám film měl líbit. Netvrdím, že je to nějaký dech beroucí snímek, přesto jsem se od něj nemohla odtrhnout a chtěla jsem vědět, jak to skončí.


Lovci duchů II 1/2

21. července 2015 v 21:56 Povídky


Tak jsem tu s povídkou, jelikož mě popadla chuť psát. Jak je vidět, je to téma s Lovci duchů. Už jsem na toto téma psala povídku a toto je takové volné pokračování. Předchozí povídka zde: 1čast, 2část.
Už jsem ji měla déle rozepsanou a až dnes jsem ji dopsala. Další část přednastavím na čtvrtek. Bude mít jen dvě části, maximálně tři.Penzion paní Bovaryové
Roku 1967 byla v penzionu zatčena majitelka paní Bovaryová a obviněná ze spáchání trestného činu tří vražd a to vlastního syna, jeho ženy a svého manžela. Byla odsouzena k trestu smrti a pohřbena v samostatné hrobce, která byla umístěna vedle té rodinné. Brzy po její smrti se začali šířit zvěstí, že v penzionu straší, ale nikdy se to nedokázalo. Během dalších tří let byly v penzionu spáchány tři sebevraždy a penzion byl uzavřen.


Hlásím se...

18. července 2015 v 18:23 Katie píše..
Zdravím vás,

vím, že jsem tento týden nebyla aktivní. Mamka tento týden měla dovolenou, tak jsem se ji tak nějak věnovala. Tedy bylo to spíš vzájemné. Dopoledne jsem vařila, mamka občas vypomohla a odpoledne jsme trávili venku na zahradě. Vlastně tomu je i dnes. Přesto že je takové teplo. Dnes jsem se konečně smočila celá v bazénu. Voda byla přijatelná a příjemná. Včera a předevčírem byla ještě dost studená, tak se tam nedalo být dlouho.
Také jsem předevčírem byla v kině na filmu Bez kalhot 2 - bylo to fajn. No a taky jsem celý týden pilně četla. Dnes jsem knihu dočetla, tak že se budu snažit co nejdříve napsat recenzi a už se těším, až se pustím do nějaké mé knihy. Ještě nevím, které ale adeptky už mám.
Na blog kromě recenze, neplánuji nic jiného přidat, ale to se může změnit. Budu se snažit a samozřejmě se podívám k affs.

No a jak si užíváte prázdnin vy? Stále pracovně nebo relaxačně? Je u vás také tak velké teplo? No a co knížky, dělá vám nějaká společnost?

Zatím se mějte,

Katie.

Pavel Callta - Terapeut

13. července 2015 v 18:01 Videa

Pro tochu oživení. =)

Na tuto písničku jsem narazila v pátek a nemůžu ji přestat poslouchat. Je dosti nakažlivá a dost povedená. Já na české písničky moc nejsem, ale tato je dobrá. Rozhodně si poslechněte.
,, ...Chtěl bych říct, jednu zásadní věc. Nikdy na nic nejsi sám…"
Knížky z antikvariátu

13. července 2015 v 14:17 Má knihovnička

Sice knihy patří jakoby k červencovým přírůstkům ale, jelikož jsou z antikvariátu, tak jsem je chtěla oddělit. Pár antikvariátů jsem navštívila ale nic mě tak nezaujalo jako v tomto. Sice už mám jednu knihu z antiku a to Hobita a pak jednu knihu do školy.
Teď jsem si koupila rovnou tři (teda spíše děda mi je koupil) plus jednu, co mi tam přihodil děla.