Červen 2015

Arrow

28. června 2015 v 11:45 Seriály

Vím, že třetí sérii už skončila před měsícem. Já jsem ale konečné díly dokoukala až tento týden a potřebuju se podělit o dojmy z celé série a jejího vývinu. Pokud jste neviděli všechny díly nebo na to chcete koukat, pozor! Bude obsahovat SPOILERY!Láska jako z filmu

23. června 2015 v 11:18 Moje téma


Už jste se někdy dívali na romantický film a rozplývali se nad tím, jak je vše dokonalé? Jak spolu zamilovaný pár tráví každou volnou chvilku? Jak jí vždy něčím milým překvapí nebo pro ni připraví romantickou večeři? Nebo jak slaví své měsíční, několika měsíční nebo ne-li roční výročí? Prostě vše je jako z pohádky a vy si říkáte, tak to se může stát jenom ve filmu?


Co bude dál?

20. června 2015 v 13:13 Katie píše..


Prázdniny jsou za dveřmi a většina určitě přemýšlí, co budou podnikat, kam pojedou a jak si je budou užívat. Já ale neustále myslím na to, co semnou bude dál? Jestli jsem udělala správné rozhodnutí.


Splněný sen

14. června 2015 v 10:57 Povídky

Ten čas nějak utíká. Je to skoro čtrnáct dní, co jsem na blog dávala článek. Tak jsem si řekla, že už by bylo potřeba zveřejnit další. Jelikož mám zase nějak prázdno, tak jsem alespoň dokončila povídku k Terce do soutěže. Snad se bude líbit.Vše má své řešení

2. června 2015 v 23:05 Povídky

Tuto povídku mám v hlavě už pár dní a tak trochu mě napadla při čtení Kristýniny povídky k Terce do soutěže. =D No dneska jsem jí konečně napsala a tak jsem jí sem hned dala, ať jí můžu vypustit z hlavy.


Navždy dítětem

1. června 2015 v 13:51 Moje téma


Dnes máme prvního června, tedy Mezinárodní den dětí.
Určitě jste jako malé dostávali nějaké pozornosti od vaší maminky. Ta moje nám vždy uspořádala na zahradě takovou malou soutěž v podobě několik úkolů a my je museli plnit (já, brácha, sestřenka a bratráne). Za něj jsme pak dostali samozřejmě odměnu v podobě sladkostí nebo třeba přívěsků. Prostě maličkosti. Každopádně mám na to dobré vzpomínky a jsem ráda, že pro nas mamka toto dělala. Dneska už je to zase jiné. Už nic nedostávámem a když jsem se ji v týdnu zeptala, zda něco dostanu, spíše ze srandy, než že bych něco čekala. Tak prý, že už jsem velká, že nejsem dítě. A já jí řekla, že jsem pořád její dítě. Což je rozhodně pravda.