Duben 2015

Kiss Of Fate - 19

29. dubna 2015 v 11:10 Kiss Of FateTak tu máme další kapitolu a do konce zbývají už jen dvě. Jsem ráda, že jsem se do toho dala a budu to mít ukončené.
Jen by mi to pro příště nemělo asi tak dlouho trvat. No nebudu zdržovat..Je čas..

27. dubna 2015 v 9:36 Obrázky
Tak se nám blíží čarodějnice a to je pro nás holky znamení vyndat košťata a ukázat co v nás je. =D

Máte plány na čarodějnice? Chodíte někam nebo to nijak neprožíváte? A pokud někam půjdete, budete mít nějakou masku nebo jen nějaký odvážný make-up?

Já bohužel skejsnu doma ale o zábavu bude postaráno, doufám. Jinak bych se zbláznila. Holky mají plány a budou si užívat
a já? No nechám se překvapit.Fotka týdne #14

27. dubna 2015 v 8:00 Fotka dne/ týdne


Další týden a další hlasování pro fotku týdne. =) Minulý týden vyhrála Paříž a to na plné čáře. Fotka už je v menu.
Tentokrát jsem vybrala obrázky zase z jiného soudku, snad se budou líbit, a pokud byste raději jiné nebo máte nějaký typ,
tak se klidně podělte. =)

Tohle není kniha

25. dubna 2015 v 10:30 Má knihovnička


Tak jsem dneska byla v knihkupectví ale jen se podívat. Zajímalo mě, jak vypadá Destrukční deník. Určitě jste o něm už slyšeli. Není to žádná novinka. Tak jsem si ho prolistovala a i když je to zajímavé a určitě originální, přeci jenom jsem nechtěla vyhazovat peníze za něco, co zničím. I když ta cena šla.


Místo toho jsem si ale pořídila jinou knihu od stejné autorky, která se mi líbila více. A to:Tohle není kniha od Keri Smithové. Je to na stejný způsob Destrukčního deníku, až na to, že se tam nic netrhá. Tedy co jsem prolistovala, tak ne. V celém článku najdete fotky pár stránek z knihy.


A co jsem ještě zjistila? Že 23. dubna, což bylo včera, byl Světový den knihy a autorských práv a byla na knihy sleva 15%. No, trochu pozdě. Snad toho někdo využil a koupil si pěknou knížku.Já a zase já

24. dubna 2015 v 18:54 Katie píše..
Včera bylo opět krásné počasí. Doufám, že jste si ho užili, jak se dalo. Já jsem dopoledne byla ve škole a odpoledne na cestě domů. Tak že jsem pak chvíli seděla na lavičce na terase, ale už takové teplo nebylo, hlavně zalezlo sluníčko za mraky.
Dnesa bylo také krásně a dnes už jsem si toho počasí užila více. Díky tomu jsem se také dostala na počítač až teď.No o tom jsem ale psát nechtěla. Napadlo mě vám ukázat, kde bydlím na koleji a něco málo vám k tomu říct. Také jsem vám vyfotila ty naše malé zvířátka. Tak že pokud vás to zajímá, čtěte dál. =)

Kiss Of Fate - 18

22. dubna 2015 v 19:39 Kiss Of Fate
Jak jsem slibovala, mám tu další díl. =) No, snad se bude líbit.BBT - Sheldon

21. dubna 2015 v 13:52 Videa
Určitě se mezi vámi najde někdo, kdo sleduje Teorie velkého třesku. Já jsem předevčírem dokoukávala tři díly osmé série, co jsem nestihla. Zase jsem se u toho nasmála, a proto tu mám jedno video se Sheldonem. Jak jinak. =D

Nejsou tam bohužel české titulky, ale pokud jste to viděli, tak víte, o co jde. Sheldon vymýšlí písničky, aby se žáci lépe učili vědě. No takto to dopadlo.
Písnička v originálu je Eye of The Tiger od Survivor.

Jinak se jedná o první půl minutu ve videu. =)


Fotka týdne #13

19. dubna 2015 v 12:23 Fotka dne/ týdne

Tento týden toho bylo nějak moc a na blog mi nějak nevyšel čas. Ale toho jste si určitě všimli. Teď už jsem zase zpět. No a rovnou s anketou fotka týdne.

Kiss Of Fate - 17

15. dubna 2015 v 11:53 Kiss Of Fate
Tak už jsem tuto povídku dopsala. Pravidelně se tu bude objevovat opět ve středu, jako tomu bylo před tím. Snad si na ni ještě vzpomenete. Jinak jestli jste nečetli předchozí díl, tak odkaz je nahoře. =)


Citáty #2

12. dubna 2015 v 12:03 Citáty

Odpouštím, ale nezapomínám.
Umím prohrávat, ale nikdy se nevzdám.
Nesnáším lež, ale vím, že pravda někdy bolí.