Únorový a březnový přírůstek

19. března 2015 v 18:45 |  Má knihovnička


Minulý měsíc jsem zapomněla přidat, která knížka se stala mým novým přírůstkem. A tak jsem to spojila rovnou
s tímto měsícem. Dohromady jsem si pořídila čtyři knihy, což je dost. Ale ono se to zase po březnu vrátí do normálu
a to jedna kniha za měsíc. =) No a co jsem si tedy pořídila?


Minulý měsíc jsem si pořídila jen jednu knihu a to druhý díl od Rachel Harris s názvem Příběh dvou staletí. Sice jsem ještě nečetla ještě první díl ale už se na něj chystám. Mám v plánu i třetí díl, snad poslední. =)
Teď v Březnu jsem si chtěla opět pořídit jen jednu knihu a to Labyrint 2, kterou si ještě musím objednat.
Jinak jsem si koupila včera v Levných knihách dvě další knihy a to román Zrada od Gregga Olsena a Nejsem sériový vrah od
Dana Wellse.
Alessandra D'Angeli touží po dobrodružství. Je unavená ze svého života v renesanční Florencii, kdy se musí podřizovat zkostnatělé morálce i očekávání ostatních. Jednou jedinkrát chce být sama sebou. A ze všeho nejvíc touží se znovu setkat se svou sestřenkou Cat, která za ní přišla z budoucnosti. A hvězdy vyslyší její prosbu.

Tato kniha mě vyšla na 69 Kč, což je podle mě dobrá cena. Navíc je to detektivka, které moc nečtu ale tato mě zaujala
jak anotací, tak obalem knihy.

Když na večírku kdosi ubodá Olivii Grantovou, studentku, která přijela na výměnný pobyt, obvinění se městečkem Port Gamble šíří rychleji než nejpopulárnější zprávy na Twitteru. Skoro všichni ukazují prstem na Briannu, již mnozí pokládají za falešnici a jejího přítele Drewa. Čisté svědomí však nemá ani Beth Leeová, samotářka, u níž Olivia bydlela. Bethiny nejlepší přítelkyně Hayley a Taylor Ryanovy se pokusí její jméno očistit, přitom však objeví hustou pavučinu šokujících tajemství.

Tato kniha mě vyšla na 99Kč, což také jde. Popravdě se mi moc líbil ten obal, který mě hned upoutal.
Na děj jsem zvědavá, nemuselo by to být špatné.

Patnáctiletý John Wayne Cleaver je nebezpečný a dobře to ví. Je posedlý sériovými vrahy. Nechce se však stát jedním z nich, a proto si ve svém vlastním zájmu - a v zájmu bezpečí svých blízkých - stanovil přísná pravidla, jimiž se řídí. Snaží se žít normální život tak, jako by šlo o soukromé náboženství, které jej může ochránit před zatracením.
Johnova matka provozuje pohřební ústav a s mrtvými těly se tak setkává od dětství. Vlastně je má rád. Mrtvoly nevyžadují ani neočekávají empatii, kterou John neumí poskytnout. Možná proto rozpozná, že na těle, které policie nalezla v jedné zadní uličce, je něco divného - a uvědomí si, co tato odlišnost znamená. Poprvé se tak John musí postavit tváří v tvář nebezpečí, které nevychází přímo z něj a neumí je ovládat.


Anotace mám z databazeknih.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katelin Katelin | E-mail | Web | 19. března 2015 v 19:53 | Reagovat

Knihy vypadají zajímavě :)

2 Michelle Michelle | Web | 21. března 2015 v 20:56 | Reagovat

Zrada i Nejsem sériový vrah vypadají dobře, zvlášť ten Seriový vrah, rozhodně to přidám na seznam knížek,který si chci přečíst :).
A nemůžu se dočkat až si přečtu Labyrint Dvojku. Ta jednička mě naprosto pohltila, tak doufám, že to tak dopadne i u dvojky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama