Prosinec 2014

Knižní výzva na rok 2015

31. prosince 2014 v 11:07 Moje téma

Tak jsem narazila na knižní výzvu na rok 2015 a rozhodně se jí zúčastním. Už jednou jsem se účastnila a myslím, že je to pěkná a dobrá výzva pro ty, co rádi čtou. =)

Já jsem si sice zatím dala hranici jen 10 knih, ale doufám, že jich přečtu mnohem více. Kdyby ne, byla by to ostuda. =)

Autorkoa knižní výzvy - zdeA co vy? Zúčastníte se také?


Kráska a zvíře

29. prosince 2014 v 23:20 Obrázky

Po procházení obrázku jsem narazila na tento s Belle a zvířetem (tady už zase princem). Mě se toto ztvárnění líbí, zase něco jiného než od Disney.

Navíc jsem nedávno koukala na nové zfilmování Krásky a zvířete. Nelze říci, že bych z toho byla nadšená. Nebylo to špatné, ale mohly to udělat podle mě lépe. Hned jako první věc, co mi vadila, byla blond Bella. Vím, že je to blbost ale já ji mám z disney pohádky zafixovanou jako brunetu.
Nevím, zda jste to už viděli, tak to tu nechci moc rozebírat. Abych něco nevyzradila těm, kteří to chtějí vidět. =)
Každopádně co říkáte na obrázek?Stalo se to o Štědrém dni

28. prosince 2014 v 13:15 Povídky
Tak jsem tu s povídkou k Terce. Snad se vám bude líbit.
Konečně mráz a sníh

27. prosince 2014 v 10:26 Katie píše..


Tak jsme se dočkali bílé krajiny. Opravdu by nikoho nezabilo, kdyby začalo sněžit o dva tři dny dříve. Ale co naděláme. Alespoň, že sněží teď. Včera odpoledne krásně chumelilo. Sice jsem se bála, že to roztaje, bylo více bahna než sněhu. Dnes to zamrzlo a vypadá, že to něco vydrží. Jak to vypadá u vás?


Ariel - Winter

25. prosince 2014 v 18:49 Obrázky
Ještě takový zimní/vánoční obrázek s Ariel.
Mě se moc líbil. =D =)


Třetí narozeniny!!!

25. prosince 2014 v 11:13 Moje téma


Letos je to už třetí rok, co tu s Vámi můžu být. Jsem ráda, že jsem si blog založila a dotáhla to až sem. Bez něho bych totiž nepoznala, tak skvělí lidičky jako jsou má affs. Doufám, že to spolu vydržíme zase další rok. =)


Děkuji všem, kdo se na můj blog přišel nebo přijde podívat a těm, kdo zanechají komentář nebo si udělají čas a přečtou si nějaký můj článek.

Vánoční projekt #10

24. prosince 2014 v 13:00 Moje téma

A je tu poslední úkol do Vánočního projektu.
Bohužel bonusový úkol nelze splnit - není sníh. =(

10) Na které dárky z dětství nezapomeneš?


Vánoční projekt #9

24. prosince 2014 v 8:00 Moje téma


9) Slož Vánoční básničkuČas, čas, čas..

23. prosince 2014 v 23:35 Katie píše..


Čas nějak utíká. Dnes jsem se vzbudila v deset hodin a než jsem něco začala, dělat bylo poledne. Po obědě jsme jeli s mamkou ještě dokoupit pár maličkostí, pak jsme zdobily stromeček, já dobalila poslední dárečky a byl večer. Tak to uteklo. Nakonec jsme se koukali na novu na Kouzelnou romanci. Mám ten film moc ráda. =)


Na zítra jsem přednastavila poslední dva úkoly s vánočním projektem a odpoledne bych se měla dostat na počítač, tak snad ještě něco vymyslím.
Podle mě ani vy nebudete mít tolik času na počítač. Přeci jenom Štědrý den. Navíc se musím uklidit pokoj, jinak mě Ježíšek ani nenavštíví. =D

Možná bych sem ještě přidala fotku našeho slavného stromečku. =D Ale to se uvidí.

Vánoční projekt #8

23. prosince 2014 v 8:32 Moje téma

Jaké knihy jsi vloni v zimě četla?8) Jaké knihy jsi vloni v zimě četla?

Tak to opravdu nevím. Mám za to, že jsem ani minulou zimu moc nečetla.
Koukala jsem, co jsem zveřejnila za minulou zimu. Jedinou knihu za leden, co jsem přečetla, byla Navždy tvůj od Daniela Glattauera.

Ono nebylo moc času, ve škole učení. Příprava témat na maturitu. Ani letos jsem toho moc nepřečetla. Za zimu to je opět jen jedna kniha a to ta Dokonalá nevěsta. Já stále říkám, že je málo času ale na počítač mám čas vždy. Tak snad ještě nějakou knihu přečtu. =)