Říjen 2014

Halloween

31. října 2014 v 21:20 Katie píše..


Zdravím, =)

tak dneska je Halloween a řekla bych, že jsem ho strávila dobře. Byli jsme s kamarádkou v kině na Draculovi. =D To jde ne? =D Film byl mimochodem dobrý.

Bohužel více Halloweenských článků nemám, což je škoda a ani jsem nestihla napsat povídku k Terce. Dodám ji až v neděli.
Doufám, že vy jste si také užili Halloween a těšíte se na víkend.


Já se v neděli po týdnu doma opět vracím na kolej. Musím začít pořádně číst odbornou literaturu a udělat úkoly, abych pak měla čas na své čtení a blog. I když popravdě, já si vždy udělám čas na blog. =D


Nebudu tu dlouho kecat. Mějte se pěkně a Veselý Halloween!


Aprilynne Pikeová - Křídla

29. října 2014 v 18:02 Čtu..
O knize:


Patnáctiletá Laurel jde poprvé do školy (předtím ji učila matka) a snaží se přizpůsobit novému prostředí. Brzy najde přítele, který jí podá pomocnou ruku. David se nemusí přemáhat, nová spolužačka je nesmírně krásná, jemná a milá dívka. Vypadá jako víla, říká si David, ale to ještě netuší, že není daleko od pravdy a že jej po boku Laurel čekají pěkně horké chvíle. Bytosti z jiného světa se dostávají mezi lidi a začíná boj na život a na smrt.


Říjnové přírůstky

28. října 2014 v 11:57 Má knihovnička

Mám tu knižní přírůstky za říjen. Koupila jsem si celkem šest knížek a to nepočítám učebnici
a sešit němčiny. To už je na mě dobré číslo. =)
Tak se jdeme podívat, co jsem si vlastně koupila.


Soutěže o ceny??

22. října 2014 v 9:15 Soutěže

Chtěla jsem to napsat už včera, ale zapomněla jsem. =)

No, co jsem s vámi chtěla probrat.
Jde o to, že bych chtěla udělat soutěž o ceny. Samozřejmě knižní ceny. Několikrát jsem na to narazila na různých blokách a docela se mi to zamlouvalo. No a než bych něco takového udělala, chtěla jsem znát váš názor.


Tak že, co vy na to?


Rychlovka =D

21. října 2014 v 14:54 Katie píše..

Čauky,
jak se vede? U mě dobrý. Přijde mi, že se ve škole se spolužáky tak trochu prolomily ledy. Začínáme se více všichni spolu bavit. Což je fajn.

Také mě drží pomyšlení, že příští týden budu doma. Díky mého rozvrhu. =D V pondělí volno, v úterý svátek, středa volno, ve čtvrtek se na to trochu vykašlu (tak kvůli jedné hodině sem nepojedu). No těším se.

Co se týče mé aktivity článků, fakt nějak nevím co psát ALE. Už mám rozepsanou povídku k Terce do literární soutěže. Mám rozečtenou knihu, na kterou chci pak psát samozřejmě recenzi. Jenže na ni není moc času nebo spíš raději koukám na seriály, jelikož u toho si můžu přepisovat sešity nebo něco dělat. A pak bych ráda zase pokračovala mým děsným způsobem přidávat povídku Kiss Of Fate, ale zatím nic neslibuji.


Teď jsem oběhla pár blogů a zbytek až večer. Musím si jít sehnat učebnici na nj, jelikož tu ještě dneska mám. =( A podívat se na ni, abych na hodině něco věděla.

Jooo abych nezapomněla chtěla jsem s vámi něco probrat ale to napíšu večer samostatný článek. =)

Pardubice z mého pohledu

16. října 2014 v 17:55 Moje téma


Rozhodla jsem se napsat článek o Pardubicích, tedy tak jak je vidím já. Jde spíše o místa, kam
jsem se zatím byla podívat. Bohužel poslední dobou nemám inspiraci a když mám čas, raději koukám
na seriály. Ale teď jsem tu a snad se vám článek bude líbit.

Přidám pár fotek ale budou z internetu, já jsem si žádný nepořizovala, až na tři fotky. Ty mám ale na mobilu
a nemám k němu kabel. Tak třeba je přidám o víkendu. =) Fotky jsem přidala. =)Jen jeden den - Gayle Forman

13. října 2014 v 20:32 Čtu..

Autorka románu Jestli zůstanu, které teď má nové vydání
i filmové zpracování, vydala další román Jen jeden den.
Ten jsem dočetla už minulý týden a teď tu pro vás mám recenzi.O knize:

Když americká studentka Allyson, potká během svého výletu do Evropy na pouličním představení Shakespearovy hry Večer tříkrálový bezstarostného holandského herce Willéma, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra.
A když je osud na druhý den svede dohromady znovu, Allyson udělá něco, co by sama od sebe nikdy nečekala: změní všechny své plány a odjede s Willémem do Paříže Po jediném společně stráveném dni a jedné noci se jiskra rozhoří v jasný plamen… dokud se Allyson na druhý den nevzbudí a nezjistí, že je pryč nejen její milenec, ale také její luxusní hodinky a s nimi i sen o velké lásce.
Za jediný den se život mladé dívky převrátí naruby. Allyson se vrací do Států a jako poslušná dcera podle přání svých rodičů nastoupí na vysokou školu. Během prázdnin však znovu utíká do Paříže - aby našla odpovědi, vášeň a možná i skutečnou lásku, která ji od onoho osudového dne nedává spát.


V jeden den..

7. října 2014 v 9:23 Moje téma

Tento citát, tedy alespoň bych to jako citát označila
mám z knihy Jen jeden den od Gayele Formanový.
Recenze teprve bude. =)

Každopádně se mi to moc líbí, třeba se bude i vám.


V jeden den se narodíme.
V jeden den umřeme.
Za jeden den se můžeme změnit.
A zamilovat.
Během jediného dne se může stát cokoli.


V Pardubicích...

6. října 2014 v 19:38 Katie píše..

Ahojky,

tak jsem opět na koleji, tentokrát i s internetem. =) Už mám za sebou pár přednášek. Zatím je to dobré ale už se začínají kupit úkoly a seznam odborné literatury k čtení. Tak snad to zvládnu. Dnešek byl ještě dobrý, zítra mám ráno od 8 hodin do půl2 a pak od 4 do 8 hodin večer. To už pro mě bude horší. A to poslední má hodina je němčina. =( No, snad to přežiji.


No, momentálně sedím na koleji, hlava mě naštěstí už přestala bolet, tak se možná vrtnu ke knize. Mám rozečtenou knihu Jen jeden den a už mi zbývá pár kapitol, tak snad to už dočtu. Ale spíš to vidím na počítač. =D Ještě nevím.

A to mi teď zase začali dávat Upíří deníky - popravdě první díl byl nic moc. Tento týden by snad měl být Arrow, zase koukám na Hart Of Dixie a už se těším na 4. sérii. Zbytek seriálů jsem si ještě nezjišťovala. Akorát mi už zase skončil Teen Wolf - to bylo rychlé a ještě mám rozkoukaný seriál Witches Of East End. Bude toho dost.

To je zatím vše, z mé strany. =)

We The Kings - Sad Song

4. října 2014 v 13:06 Videa

Včera jsem narazila na tuto píseň a jelikož se mi
zalíbila, tak jsem se s ní chtěla podělit s vámi.

No možná ji znáte, možná ne.
Snad se vám taky trochu bude líbit. =)