Ospalá

20. listopadu 2012 v 15:01 |  Katie píše..
Tři hodiny a pořád ve škole. Dneska to docela šlo ale jsem nějaká ospalá. A proč ? Protože mám v pokoji evidentně nějakou
myš, která mě vzbudila a pak jsem už neusla ! Tak že dneska pastičky a klapky na uších. Protože to jejich chroustání mě
děsí k
smrti. =D Ano bojím se. Ale ne tak myši, jako pomyšlení, že po mě leze. No a ne ? Vám by to snad nevadilo ?
Referát s kterým jsem se tak sr*** ( promiňte mi ten výraz) se učitelce nelíbil. Dokonce mi řekla, že to nemám napsané procítěně a to že jsem se přiznala že jsem tu knihu nečetla (což jsem měla, když jsem to měla mít jako referát - nečetla to polovina třídy, jo a taky protože to máme v povinné četbě, tak to prostě musím přečíst..) tak jsem prej drzá (něco v tom smyslu). Tak že příště ať si trhne.
Doma mě naštěstí nic nečeká. Zítra a pozítří máme den otevřených dveří a naše třída provází po škole, tak dopoledne nemusím do školy. Ale jelikož jdu na kontrolu tak tam asi stejně půjde. No což, při pěti lidech se snad učit nebudeme.
A opět jako dnes a zítra přijedu ve středu domů po 5 hodině. =( (Třída se rozdělila do skupin, kdo půjde odpoledne a kdo dopoledne provázet, proto zítra nemusím dopoledne do školy)
Těším se do poslete a na další díl Lost Girl a Once Upon Time, který mě čekají. =) Affska jsem oběhla a když bude čas, večer oběhnu znova. =)
Tak se mějte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 20. listopadu 2012 v 20:13 | Reagovat

Upřímně? Ani ne. Mě by spíš vadilo pomyšlení, že by po mě lezl pavouk. Ale myš? To asi ne. I když když tak přemýšlím, tak jsou plní nemocí, takže to by m iasi vadilo. Ale kdyby byla zdravá a čistokrevná tak ne.
To znám. Teda ne od učitelky na češtinu, ale od jiných.
Už to začíná. Tak snad to přežiješ.

2 Terka Terka | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 19:00 | Reagovat

Záleželo by na situaci, jestli by mě fakt vzbudila, tak bych se pořádně zachumlala do peřiny a třeba si rozsvítila lampičku a něco si přečetla.
Tohle by udělala češtinářka, co jsem měla z prváku. Některé učitelky jsou holt takové.. To by mě taky naštvalo..
A den otevřených dveří jsme u nás taky měli, ale my jsme neprovázeli, protože to tam sami nějak moc neznáme.. koneckonců jsme se tam teprve tento rok přestěhovali.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama