Cesta za lepším životem..

2. ledna 2012 v 13:26 |  Téma týdne
Cesta za lepším životem.
Měli by jsme si nejspíš položit základní otázku: Jsme spokojeni se svým životem ? Spousta lidí by Vám možná řeklo ano. Ale ne každý je se svým životem spokojen. A ne každý si začne razit cestu aby měl život aspoň podle svých představ. V dnešní době to je vůbec těžké zařídit si život podle svých představ. Nikdy nevíte co se stane. Můžete vystudovat vysokou a bude dělat stejně někde u kasy. Můžete mít jen střední a vypracovat se vysoko. Jasné je že podstivou cestou se dnes nikam nedostanete. Podstivý člověk si nežije jak v bavlnce ale ty co pořád okrádají a jí nevím co všechno. Ty si žijí na vysoké noze.
Ale peníze nejsou všechno ! Přátelé a rodina, to je to hlavní. Rodina tě vždycky podrží a popostrčí vpřed. A přátelé ? Bez přátel by byl život chudčí nebo ne ? Za kym by jste se šli vypovídat, vybrečet nebo kde by jste bez přátel vzaly tolik hezkých vzpomínek.
ŽIVOT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV MUSÍMĚ ŽÍT, NE SNÍT. Cestu k lepšímu životu si každý musí najít sám, i když neni zrovna lehká. A nemusíš být nejbohatší na světě aby si měl dokonalý život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama