Night live forever...1.díl

25. prosince 2011 v 21:04

Tma se rozprostírala kolem mě. Snažila se mě uchopit do svých spárů. Ale malé paprsky tlačící se skrz zavřené dveře to tmě nedovolily. Hudba, kterou jsem poslouchala se mi linula do uší a uklidňovala mě. Pořád jsem přemýšlela ani nevím o čem. Snad o dnešku ? O škole ? Co já vím. Snažila jsem se hudbu vnímat. Přidávala jsem hlasitost víc a víc. Pořád mi jen hlavou lítaly myšlenky. Nesoustředila jsem se na tu krásnou melodii, která šla ze sluchátek. Otevřela jsem oči a sedla si na postel. Rozsvítila jsem lampičku na malém nočním stolku vedle mé postele. Tma se rozplynula jako pára nad hrncem. Roztáhla jsem zatažené žaluzie na okně a dívala se skrz něj ven. Tolik světla od oken jiných domů, pouličních lamp a výloh krámků.Tma zde neměla šanci. Jako každý den.
Z vedlejšího pokoje jsem slyšela hlasy. Mamka zase kázala Melanii. Jako každý večer před večeří. I když je Melanie moje mladší sestra, musím říct, že si nejsme vůbec podobné. Možná je to mojí změnou.Kdo ví ? Možná si to jen nechci přiznat. Co jsme se před pěti lety přestěhovaly, nemáme k sobě tak blízko. S mámou taky moc dobře nevycházím ale přesto je mám pořád ráda.
Jak jsem tak přemýšlela, pořád sem koukala z okna do ulice. Občas někdo prošel ale spíše už byl každý v teple domova. Najednou mě něco zaujalo. Tmavý koutek za pouliční lampou u krámku se starožitnostmi. Nejdřív jako by se tam něco hnulo ale jak jsem teď zaostřovala nic jsem neviděla. Už jsem chtěla odvrátit hlavu, zase se tam něco pohnulo. Měla jsem pocit, že se na mě někdo dívá. Postoupilo to více pod lampu a já spatřila něčí postavu. Zaujaly mě ale oči. Jako by se dívaly přímo do těch mích. Nemohla jsem se odtrhnout.
Otevřely se dveře, až jsem sebou škubla. Melanie nakoukla ,,Máš jít na večeři,, řekla a zase zmizela za dveřmi. Zvedla jsem se a šla do kuchyně. Krásně to tam vonělo. Po večeři jsem pomohla vše uklidit. Vrátila jsem se do pokoje. Nedalo mi to a koukla jsem z okna. Nikdo tam nebyl. Žádná postava ani tajemné oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Awi Awi | Web | 17. února 2013 v 11:37 | Reagovat

boží! :)

2 Kath♥(Horalka) Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 17. února 2013 v 20:27 | Reagovat

Úžasná, určitě pokračuj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama